IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - БЕЗ КОМЕНТАР
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БЕЗ КОМЕНТАР

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 828384
Автор
Порака
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1026
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2016 во 19:23

https://twitter.com/herminnah

Честитки за докторката по криминални дејствија во државата, и касниме но не забораваме да пратиме и честитки и до криминалецот број еден во МВР - Радникот,зашо и он докторираше...
Криминалец до криминалец,а сите на плата во МВР.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2016 во 09:32
Која болна нација сме ти ние...Остана колективно на бајачка да одиме.
Јас околу една минута го слушав ова,па како песната на Канго и тука
принудно заради порив од повраќање прекинав.Се надевам и овој сега
како и Канго лапнал иљадници евра за да си ја задоволи својата
паранормалност донесувајќи ни го гласот на Филип.Само он си знае кој
Филип следствено на гдомаќинката од Битола.
А има луѓе шо на ова се ложат.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2016 во 09:16
Кон врв
Alekxandar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1026
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekxandar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2016 во 17:48
http://www.dokaz.mk/potresna-ispoved-spontanite-zheni-koi-chistea-spomenitsi/
Kasnam so informaciits no ova so go procitav na FB I dokolku e vistina,ne mozam da svatam kako se zivi personata I sin mu??
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2016 во 09:21
Ова е човекот за кај нас.Ги има подоста
што заслужуваат да бидат шлапнати.плазење
А имаме пулен и за мафијашкиот бакнеж во чело.газење од смеење
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2016 во 13:27
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2017 во 15:32
Дефокусирани бе!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 42741
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2017 во 22:43
По друм одам мајче пООооО друм лежам АААААааааааааааааааААа
Не,нееее!Не е песната.
Е додека вакви лопови,со интелегенција на џепарош од Бит Пазар у ЈСП
треба да не оправаат јас ќе си седам без коментар.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 828384
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.