IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - СУГС Никола Карев
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СУГС Никола Карев

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Van Donov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Van Donov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: СУГС Никола Карев
    Испратена: 14.Ноември.2011 во 17:03
Јас сум сега 8 одд. и размислувам да продолжам во Никола Карев. Кажете какви се професоте. Дали бараат многу знаење? Какво е друштвото?

Изменето од Van Donov - 14.Ноември.2011 во 17:04
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2011 во 21:20
Vo moe vreme prashanjeto beshe dali e dobro uchilishteto, za zal denes site prashuvaat dali se dobri ( popustlivi ) profesorite.
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2011 во 18:12
Za zhal, dobrinata najgolemiot broj lugje ja gledaat vo popustlivosta, a ne vo akademskite i etichkite profesorski kvaliteti.

Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.