IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Дали ви значат модните брендови?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали ви значат модните брендови?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали ви значат модните брендови?
    Испратена: 25.Декември.2005 во 03:00
MENE ISKRENO IC NE MI ZNACAT, IMAM SEKAKVA GARDEROBA I DURI PONEKOGAS MI SE DOPAGA POVEKE NESTO STO E BEZ NEKOE POSEBNO IME NA ETIKETATA OTKOLKU SO PR. VERSSACE,GABANA .....
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2005 во 12:58
Имам секаква гардероба, некои не се одредена марка, но запазувам марка на фармерки,кондури(не купувам од кај нас) како и патики и тренерки обавезно како и интимната облека.Останатото и така и така.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2005 во 18:11

imam samo edni POTPISANI HM pantoli( debelo plateni)i nekolku slucajno takvi  bluzinja, ama ic ne praktikuvam takvi raboti recisi se drugo mi e ona so mi se bedisvit mene i ic ne mi e gajle dali se pantolonite 1500 ili 10 000 denari

najbitno e da e ubavko(za mene) i da ne mi stojt loso

Точачиња.
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2005 во 16:36
kupuvam ona sto mi se dopaga i sto mi stoi bez razlika dali se nekoj moden brend.
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 15:54
Ние Македонците сме огромни помодари и многу сакаме да се прчиме особено нашите моми Македонки!
Шо мислите за брендовите?Земате ли исклучиво роба со бренд или не правите разлика?
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 15:59
Ne zimam samo BREND parcinja!!!! Ne sum SNOB iako mislam deka KVALITETOT sekogash treba da se plati i deka se isplakja platenoto.

A razlika postoi i toa DRASTICNA pogotovo od koa se pojavija ova fusheraive kinezi i turci.....zabusjhavaat na sostav na materijalot!!!!!
Mada u nekoja prilika se isplati da si zemesh ,, evtino parce za edna upotreba,,

Motivation is game in my hands
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 16:29
Originally posted by ivana ivana напиша:

Ne zimam samo BREND parcinja!!!! Ne sum SNOB iako mislam deka KVALITETOT sekogash treba da se plati i deka se isplakja platenoto.

A razlika postoi i toa DRASTICNA pogotovo od koa se pojavija ova fusheraive kinezi i turci.....zabusjhavaat na sostav na materijalot!!!!!
Mada u nekoja prilika se isplati da si zemesh ,, evtino parce za edna upotreba,,


,, evtino parce za edna upotreba,,
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 08:44
Originally posted by engie engie напиша:

kupuvam ona sto mi se dopaga i sto mi stoi bez razlika dali se nekoj moden brend.


i jas isto taka
Кон врв
Supernatural Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Supernatural Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 19:21

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Originally posted by engie engie напиша:

kupuvam ona sto mi se dopaga i sto mi stoi bez razlika dali se nekoj moden brend.


i jas isto taka

 

i jas

Кон врв
Yo^^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Yo^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 06:06

ABE NE E FINTATA DA SE OBLEKUVASH VO NAJSKAPI ALISHTA I SE DA TI BIDI ORIGINAL, NELI? TREBA MALKU I NA LICE DA SI SIMPATICEN/SIMPATICNA

 

A PO KOZMETIKATA IC NE SUM...TOA E TOA...NEMA KAJ NAS TRTE-MRTE :))) MISLEV RAPERKITE   

Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 14:19
Originally posted by Yo^^ Yo^^ напиша:

ABE NE E FINTATA DA SE OBLEKUVASH VO NAJSKAPI ALISHTA I SE DA TI BIDI ORIGINAL, NELI? TREBA MALKU I NA LICE DA SI SIMPATICEN/SIMPATICNA

 

A PO KOZMETIKATA IC NE SUM...TOA E TOA...NEMA KAJ NAS TRTE-MRTE :))) MISLEV RAPERKITE   

abe vie toa raperkite nekoj poseben vid na zemjata da ne ste?????    

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Nelita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nelita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 15:54
 Muabetov vi e cool,abe ima mnogu ubavi parcinja od jakite brendovi ama treba dlabok djeb taka da kaj mene bas i ne se tolku zastapeni!
„Чувствувам дека ќе полудам оваа пролет,заради една далечна убавина!“
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2006 во 22:05
Neso imam od modnite brendovi kao farmerki patiki, ostanato poslabo
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 01:16
Otkako sum ovde cesto si dozvoluvam dizajnerski raboti ama sepak stojam na stavot deka ne e bitno sto nosish,bitno e kako go nosish
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.