IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку е нормално да свршува женско?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку е нормално да свршува женско?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
martin_78 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_78 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Колку е нормално да свршува женско?
    Испратена: 05.Август.2011 во 01:13
sum imal mn vrski dosega, ama sega imam zenska i se cudam so neze ko ce imam sex ,svrsuva ko luda znaci obilno svrsuvajne neznam dali e to normalno dosega nema videno takov nesto mozno da e bolest nekoja ili neznam so mozi da e:)

Изменето од martin_78 - 05.Август.2011 во 01:37
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 02:40
obilno svrsuvanje?
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 06:01
Originally posted by martin_78 martin_78 напиша:

sum imal mn vrski dosega, ama sega imam zenska i se cudam so neze ko ce imam sex ,svrsuva ko luda znaci obilno svrsuvajne neznam dali e to normalno dosega nema videno takov nesto mozno da e bolest nekoja ili neznam so mozi da e:)
 
 
Фала дека ни обавести.Ама стави и некое спотче на моментот кога свршува обилно за да ти дадеме експертен совет .
 
хи,%20хи...
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 08:08
Ако под обилно мислиш на „интензивно ејакулирање“, тогаш биди среќен со женската (на девојка со ретка особина си налетал). Отприлика само околу 6% од жените обилно ејакулираат (според едно од истражувањата споменати на википедија).

Корисно линкче
Кон врв
martin_78 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_78 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 14:48
hm po obilno m,islev koga svrsi isto kako casa voda da isturi vrz mene tolku mn hm h se zacudiv i jas pomisliv da ne ne neso vo red nekoja bolest bog da cuva,
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 14:56
Originally posted by martin_78 martin_78 напиша:

hm po obilno m,islev koga svrsi isto kako casa voda da isturi vrz mene tolku mn hm h se zacudiv i jas pomisliv da ne ne neso vo red nekoja bolest bog da cuva,
 
 
Браво на девојчето.Влажно чупе ќе излезе момата .голема%20насмевка
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 18:17
Мартине уживај со момата и во нејзиниот сок од простата.

Симни си од битторрент клипчиња (или цели филмови): http://torrentz.eu/sq/squirt+xxx-q па спореди дали е слично.

Јас само два пати во животот сум имал прилика на такви женски да налетам, при што првата ептен се срамеше затоа што течеше како чешма во моментите кога свршуваше.

Изменето од DameMak - 05.Август.2011 во 18:22
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 18:46
Dame, batali klipcinjata, daj tel. broevi od devojkite...
Incredible Blue
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 19:11
А јас сакам да ја запознаем девојка му на Мартинчо 78.....голема%20насмевка
Кон врв
martin_78 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_78 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 19:13
haha fala ti demmak na utehava, isto se strami i mojava abe i mene mi e neprijatno ama neznam kako ce bidi vo idnina ,ce pazam kaj se e..... oti na krevet nema sansi lom ce napraj ,se dvoumam dali da prodolzam ili ne so neze vo dilema sum zimi sve,
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 19:24
Citam i se cudam ?? martin kolku be godinki imas ti druze? ja ne veruvam deka si 78 godiste po ova so go citam ...znaci ne veruvam deka si u sostojba da odkacis devojka zatoa sto svrsuva?..mislam deka e najdobro malku poveke da procitas za ovie nesta pred da go odkacis devojceto za ovaa rabota...
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 19:27
martin beeeeeизненадување
za nekoja kapka voda odpoveke da otkacis devojka...abe ajdeхи,%20хи...
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 19:31
доста му зборевте на дечкото бре трепкање нека и ние останатите да пробаме од влагата на девојчето хи,%20хи...

Изменето од емил - 05.Август.2011 во 19:33
Кон врв
martin_78 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_78 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2011 во 19:34
i jas si velam taka,hmmm ,samo mne interesira opsto mislejne ali znam deka nema smisla da ja ostavam zaradi toa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.