IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Клима уреди
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Клима уреди

 Внеси реплика Внеси реплика
Прашање: Која клима е подобра и поквалитетна?
Одговор Гласови Статистика
3 [100,00%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Клима уреди
    Испратена: 18.Јули.2011 во 12:18
Ме интересира вашето мислење и искуство конкретно со подвижните клими.
Размислуваме да купиме нова клима, решени бевме да земеме подвижна, бидејќи таква повеќе ни одговара моментално, но некако не предомислуваат. Демек не биле толку квалитетни и ефикасни, не ладеле како овие другите бла%20бла, ако биле толку добри сите ќе купувале такви, а не обични.
Процентуално гледано, навистина позастапени се другите клими и баш
тоа ме замислува.
Ако има некој било какво искуство со подвижна клима, нека пишеда

Благодарам однапред.

Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2011 во 18:53
Имав искуство со таква клима, во хотелска соба десетина дена....за таа квадратура (12-14м2) беше добра.....
Сепак, ако имаш можност да бираш..терај проверена работа...намигнување
 
Јас си ставив ваква пред два дена...
 
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2011 во 17:43
Да, во проверено нема промашај...
си размисливме и на крај си купивме од обичниве монтажни клими среќа
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
ivko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2013 во 12:11
http://www.pazar3.mk/mk/Listing/Classified/Ads#!id_location=0&id_category=0&q=klima uredi&ad_type=123
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,111 секунди.