IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Серии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Серии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 14:11
poslednive nekolku dena ja sledam serijata Taken 
Кон врв
JackTheBiscuit Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JackTheBiscuit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 04:06
Единствено гледам Сопранови со задоволство од серииве кои се уште во продукција. Фантастични сценарија, глума, режија,  и воопшто продукциска вредност километри понапред од другиве серии.

Покрај тоа знам да уживам и во Стар Треците, Зона на Самракот, Firefly (ФОКС мамето ваше! Cry), Квантен Скок, Луис и Кларк и други.
Англискиве да не зборам. Од Монти Пајтон, преку Да, министре до Only Fools and Horses. Clap
Кон врв
Ana_bt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 13:45

Momentalno  jas  gledam  samo  My  family  a   porano  gledav  mnogu  serii... Gi  gledav   Ocajni  domakinki, Friends.a  gledav  i  Spanski  ama  mi  pomina  i  toj  kef.Embarrassed 

Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 09:02
LOST, C.S.I, ја гледав терористичка ќелија, Star Trek, Оливер Бин, и секоја интересна што ќе ја начекам на Кабловска!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
saale Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај saale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 11:59
Kolku serii e Prison Break. Dali da ja simnuvam od server ili ne? Taka bese so 24 h. Simnav 14 pa sega mi falat 10 epizodi od 1 serija.
Od prison Break imam 6 epizodi od 2 serija. Se isplaka da gi simnam ili ne?
only the best can be N 1
Кон врв
angelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 117
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 03:56
the o.c. e najdobra,
sleeper cell, csi, ocajni domakinki, grey`s anatomy, se gledam, ne mi teknuva sega
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 11:41
The OC
CSI New York
CSI Las Vegas
CIS Navy
Desperate Housewifes
Lost
Charmed ja gledam na nova tv
Midsomer Murders na hallmark ja gledam
 
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2007 во 16:35
The O.C.
Charmed
Desperate Housewives

закоооонStar
Кон врв
tikve Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tikve Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2007 во 17:21
3rd Rock From the Sun mene mi dopna mnogu
Кон врв
K.Natasa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K.Natasa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2007 во 17:42
Лост ги изгледав двете сезони во три дена, гледав и од трета сезона 13 епизоди незнам дали има 14 знае ли некој дали ја  има????Thumbs%20Down
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2007 во 08:41
Лост ги гледав ама висе ми е монотоно ствано....

ince gleav sunsed beach sto se svastarii od amerikanskive gledav ama sega nema nisto posebno
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2007 во 21:31
Sekoj ponedelnik 21,30 Nova tv-"Uvod u anatomiju"
Super serija i mislam deka ima golema gledanost vo Amerika

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2007 во 22:33
Ги гледам CSI, Lost, Voved o anatomija i Monk (во среда на Канал 5), а од време на време фаќам и по некоја епизода од Обични луѓе...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 01:08
Во моментов само Волшебнички и некогаш Обични луѓе Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.