IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Идивиди ТУРНИР во ТАБЛАНЕТ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Идивиди ТУРНИР во ТАБЛАНЕТ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 19202122>
Прашање: Дали сакате?
Одговор Гласови Статистика
15 [71,43%]
6 [28,57%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2011 во 12:38
hmmmm....znam jas shto treba.....ke gi zazboram pak ko togashплазењеiiiii razlika duplaголемо%20гушкање
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2011 во 12:40
Originally posted by gazela gazela напиша:



hmmmm....znam jas shto treba.....ke gi zazboram pak ko togashплазењеiiiii razlika duplaголемо%20гушкање


Samo nemoj mene da me zavedes , mesto niv da gi zazboris
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2011 во 12:43
Originally posted by емил емил напиша:

Кога ги читам Санти и Бабуш на оваа теми си замислувам дека како приватна фирма да им е турнирот на табланет голема%20насмевка 
 
ако трошеа двајцата толку енергија и за Идивиди форумов веројатно немаше да биде толку слабо посетен во последниве месеци
 
ама тоа тие .Секој си има привилегија во животот голема%20насмевка


Како прво има објаснување зошто ја го водам турнирот ... Идејата беше на Фолки ... и тој ќе си беше одговорен ... ме замоли да му помогнам а пред да почне овај турнир му излегоа обврски па без замолен од негова страна да го водам турнирот ... Кога јас сум отсутен , Фолки ретко може да иде на табланет а Белла е редовна таму ... таа презема ... нема што да замислуваш приватни фирми , размрдување на форум плазење Се тука е забава и дружење ... но реалното не би го заменвал со ништо  намигнување
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2011 во 12:44
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by gazela gazela напиша:



hmmmm....znam jas shto treba.....ke gi zazboram pak ko togashплазењеiiiii razlika duplaголемо%20гушкање


Samo nemoj mene da me zavedes , mesto niv da gi zazboris
ti si veke zaveden .....zar ne sfati do segaплазење
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2011 во 12:45
Originally posted by емил емил напиша:

Кога ги читам Санти и Бабуш на оваа теми си замислувам дека како приватна фирма да им е турнирот на табланет голема%20насмевка 
 

ако трошеа двајцата толку енергија и за Идивиди форумов веројатно немаше да биде толку слабо посетен во последниве месеци

 

ама тоа тие .Секој си има привилегија во животот голема%20насмевка




Среќа што не трошам енергија колку што трошиш ти за форумов. Тогаш ќе немав приватен живот, ќе немав слободно време и цел ден ќе дремев и ќе постирав без врска работи

Јас кренав раце од форумот одамна токму поради приватни причини кои сите на форумов ги знаете Не сакам поради некои работи да бидам тема на разговори.

Сето ова е зезање емил. А ако сметаш дека си способен да го направиш ИДИВИДИ попосетен само со постирање во оваа тема, повели направи го.
За да не биде турнирот приватна фирма ... Официјално ти го отстапувам моето место на домаќинка на табланетот

Турнирот ќе биде и со мене и без мене.


Моите привилегии во животот не те засегаат
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2011 во 02:30
И воедно нешто што заборавив да пишам прееска, а после тоа не можев поради моите технички проблеми кои и сега ги имам





Дали на некој му смета тоа што е напишано погоре? Домаќинка ... итн итн итн...?



Прашањето е до тие што учествуваат на турнирот!


Да знам да си превземам мерки во врска со тоа

Сo тебе op12eh не се чувствувам должна да ти објаснувам


Поздрав од мене...до некое си наредно пишување

Изменето од BellaGrandma - 04.Јули.2011 во 02:31
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
op12eh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2011
Статус: Офлајн
Поени: 242
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај op12eh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2011 во 02:46
Јас се чувствувам должен да прашам.......
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2011 во 00:41
збунетостi nema veke igranje zarтага
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2011 во 00:42
Sakas jas i ti
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2011 во 00:43
ke te pushtat so meneтрепкањеплазење
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2011 во 00:44
Originally posted by gazela gazela напиша:



ke te pushtat so meneтрепкањеплазење


Ke prasam i ke ti pisam...sekund
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2011 во 23:53
турниров никако да заврши замисленост
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2011 во 00:00
После пауза ... турнирот продолжува голема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2011 во 00:07
Санти / Бела - Калипсо / Марко Поло .... у тек голема%20насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 19202122>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.