IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Дали одите во кино и театар? (и кино-репертоар)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали одите во кино и театар? (и кино-репертоар)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 13:38
Originally posted by rebeka rebeka напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

kolku cesto posetuvate kino i teatar

vonglavno teatrite se porazvieni vo skopje, dodeka vo drugite gradovi tivko umira teatarskata umetnost, a so DVD to na kino(barem vo ohrid) 10-15 dusi

bruka

EDNAS NEDELNO TEATAR ILI KINO

и да погодам од скопје си???? имат таму навика за овие работи...

Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2006 во 20:48
САКАМ ДА ОДАМ НА МЕМОАРИТЕ НА ЕДНА ГЕЈША....АЛИ ДЕНЕС Е ПОСЛЕДНАТА ПРЕСТАВА...ЗАШЧОООООО
Точачиња.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2006 во 16:41
SI imam karti za "NABUKO" so B.TrajanovBig smilei edvaj cekam da dojde 15 da odam vo MNT.................SmileTongue
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2006 во 23:57
Originally posted by beleg beleg напиша:

SI imam karti za "NABUKO" so B.TrajanovBig smilei edvaj cekam da dojde 15 da odam vo MNT.................SmileTongue
B.Trajanov bil nastinatConfusedama pretstavata bese grom....gostite od Belgrad bea vrvni umetnici...BRAVO!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 09:57
Сакам да одам во Кино
а после тоа на добра представа
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 22:34
Sega samo sto se vrativ od multimedijalniot koncert na  KEC"Scena"-MNT-Centar............Koncertot bese posveten na mojot drag predvreme pocinat prijatel baletanot Zoki Velevski..........
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 08:35
povelete na teatar vo Prilep, Vojdan Cernodrinski - teatarski prestavi
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 15:28
а до кога трајт:????...баш би сакала да наминам...али само да не е завршено...пошо секоаш мене на крајот ми теквит...:))
Точачиња.
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2006 во 11:43
Joki traeshe do petokot toa teatarot.
jas bev na prestavata  "Don Zuan" vo izvedba na skopskiot teatar, i imam visoki ocenki za izvedbata na prestavata
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2006 во 20:23
Kokolo drug pat da izvestuvash na vreme i da kanish na gostiBig smile
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2006 во 08:41
Originally posted by beleg beleg напиша:

Kokolo drug pat da izvestuvash na vreme i da kanish na gostiBig smile
e toa prestavite pominaa shto  pominaa, sega duri vgodina. ali vo Prilep ke ima Pivo festival , koj mislam deka ke se odrzi vo tekot na letovo.koga ke dobijam najnovi informacii ke ve izvestam za datata.Big smile
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
aktiv Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2006
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aktiv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2006 во 23:22
teatarskata umetnost umira zatoa sto min za kultura dava najmnogu pari, za skopje a za drugite gradovi koj gi mati. cela makedonija raboti za skopje.;
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 13:47

Na 21 planiram da odam na baletskata pretstava...ama mi e krivo macenceto sto ne mi e tykaCry

Кон врв
petko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 17:23
Originally posted by beleg beleg напиша:

Na 21 planiram da odam na baletskata pretstava...ama mi e krivo macenceto sto ne mi e tykaCry



nee edno macence na svetov....

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.