IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - 33-то FIAP биенале на младинска фотографија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

33-то FIAP биенале на младинска фотографија

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kostovigor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 139
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kostovigor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: 33-то FIAP биенале на младинска фотографија
    Испратена: 21.Април.2011 во 11:18
Фото сојузот на Македонија ги повикува младите автори и авторки, до 21 година, да испратат свои дела за триесет и третото младинско ФИАП (Тhe International Federation of Photographic Art) биенале.

Линк
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.