IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Хуманост на дело
  Активни теми Активни теми RSS - ДоброТворци и ДоброТворни Посредници
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ДоброТворци и ДоброТворни Посредници

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 2 Гласови, Просечно 4,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
izabela david irena Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Април.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај izabela david irena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2013 во 02:19
od koj grad si
Кон врв
bucebbb Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Април.2011
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bucebbb Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2016 во 18:10
Taso go zavrsi svojot slaven epos koga imase 30 godini;i Leonardo ja naslika Blagovest koga mu bea 17;ama Mikelancelo pocna da ja slika Sistinskata kapela vo svojsta 62 godina...
Кон врв
zive.g Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Ноември.2016
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zive.g Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2016 во 14:14
moze edna usluga decki ?
ako moze da se najavite na stranava mi treba rabotam
http://surveynoticias.com/p186311
samo email pishete u prvoto pole nema veza koja samo da postoi emailot i u vtoroto i tretoto pole pishete istiot password
fala odnapred decki
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2016 во 19:49
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14353
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2018 во 22:32

Познатите ќе донираат новогодишни подароци

December 4, 2018
Познатите ќе донираат новогодишни подароци

Кристина Арнаудова и здружението Проект среќа ја започнаа хуманитарната акција “И јас сум Дедо мраз“. Традиционално, и оваа година, јавните личности и компаниите ќе донираат новогодишни подароци за децата кои живеат во социјален ризик. Подароците, на домашна адреса на децата ќе им ги донесе Дедо мраз.

“Возбудена сум, трема да ме фаќа. “И јас сум Дедо мраз“ за 2018 започнува сега. Ајде дечки, да ставаме насмевки на лицата на децата. Тоа е можеби единственото во кое со сигурност, ако сакаме, ќе успееме”, вели Кристина Арнаудова.

Во ланската акција учествуваа повеќе познати пејачи, актери, спортисти…

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.