IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Прочка (недела на проштевањето)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прочка (недела на проштевањето)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2011 во 19:31
Простете ми ... членови, Модератори, Администратори (на Анастеа се однесува!) ...

особено замислена и Schatzii што метеа по мене во љубов и разно ... Анѓа .. што и дадов повод да ме банира ..и тоа во мода и убавина ..
Прости ми Анастеа за сите офтопици во Забелешки ...
на овие другиве во раководство не сум им згрешила .. и да сум .. не се чувствувам така
пантер .. за тоа што фино те отерав во 300 онакви и наназад...
Минди .. дадо .. прости ми и ти .. .. ако ти се простува
емил .. прости ми за се, не беше намерно

И за крај .. прости ми ВАЖНА... извини... ама не можев да бидам полоша од ова. И да сакав, не можев .. прости ми .. затоа што имам чувства и не сум само еден глуп ник од 5 букви. Прости ми за тоа што го изгуби времето со мене .. а можеше попродуктивно да го искористиш за трач муабети! Прости ми што не се спуштив на толку ниско ниво ... не можев да стигнам толку ниско .. каде што си ти


Ова не се однесува на Босот! .. без коментари молам!
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2011 во 20:22
Ima eden forumdjija so koj ne sakam da se karam..ama sam me isprovocira i javno ovde napisav eden zbor koj ne trebase...i ne mi e vo stilot da go upotrebuvam...
ama ete se slucuva i toa.....sigurno ke se prepoznae brza...i sigurno ke si prostime.....

inaku opsto na forumot si nemam za prostuvanje so tie sto treba se e vo red

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2011 во 22:52
Простено и од Бога и од менеголемо%20гушкање
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2011 во 22:54
neka mi prostat na site ako sum im zgreshila neshto
Кон врв
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2011 во 22:59
prosteno anitke, prostimi i tiсреќа
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 03:45
Malku so zadocnuvanje. I jas da se pridruzam na porakite vo vrska so praznikov. Prostete mi dokulku sum vi zgresil nesto, i prosteno vi e.

Изменето од panter123 - 07.Март.2011 во 03:47
Кон врв
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 01:58
Само ако постите....ќе ви простам....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 02:02
штета јас никогаш не постам
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 02:04
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

штета јас никогаш не постам


Ти уште не си ми згрешила за да ти простам.....

Овие над тебе се сите грешници.....
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 02:04


И јас со задоцнување, но никогаш не е доцна за прочка.
Ако некому сум погрешила нешто, не било намерно.
големо%20гушкањеКон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 02:07
Originally posted by K1nm23 K1nm23 напиша:

Originally posted by mrzla mrzla напиша:

штета јас никогаш не постам


Ти уште не си ми згрешила за да ти простам.....

Овие над тебе се сите грешници.....


ух..чиста ми била душава од гревови
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
K1nm23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K1nm23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 02:09
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Originally posted by K1nm23 K1nm23 напиша:

Originally posted by mrzla mrzla напиша:

штета јас никогаш не постам


Ти уште не си ми згрешила за да ти простам.....

Овие над тебе се сите грешници.....


ух..чиста ми била душава од гревови
Тоа не знам.....ти си знаеш......
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2013 во 22:40


Да му простиш некому, па тоа е вистинското дело на љубовта. Да ги избришеш сите навреди, лаги и клевети на другиот кон тебе е духовен херојство. Тоа е растоварување на двете души – и твојата и неговата, од голема тежина.

Молам за прошка доколку некому на форумов сум згрешил. Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Март.2013 во 23:00
-bog prostuva ,...jas ne!да!

...ama , aj tebe ti e prosteno  od mene!голема насмевка

...iako nema  za shto !
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.