IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Лизгалиште !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лизгалиште !

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака Обратен редослед
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2005 во 10:13
Originally posted by natalija natalija напиша:

Иде Зима време каде што Ролерките се спакувани како и точакот и други летни реквизити..

Дали би продолжиле со еден ваков вид на спорт како замена за летниот и колку го применувате клизањето?

ај сеа и ти ЛИЗГАЛИШТЕ или КЛИЗАЛИШТЕ...

ја лизгам и имам сличуги....ама кај нас е ужас ледот, не го средуваат не го одржуваат...а кој е ЗА имам и палка за хокеј и пак..можеме еден форумџиски натпревар да организираме
Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2005 во 10:11
Иде Зима време каде што Ролерките се спакувани како и точакот и други летни реквизити..

Дали би продолжиле со еден ваков вид на спорт како замена за летниот и колку го применувате клизањето?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.