IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Акупунктура
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Акупунктура

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
vladosav Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vladosav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Акупунктура
    Испратена: 17.Декември.2010 во 00:43
Zdravo, dali nekoj znae kade ima akupunktura vo Skopje? Nekoj koj dobro znae akupunktura?
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2010 во 21:37

Биоквант Медикал


MK

42.000077983650121.42568677663803


Изменето од renatax - 24.Декември.2010 во 23:58
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
Akupunktura Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Akupunktura Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 10:38
www.akupunktura.mk
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2012 во 16:41
Nesto da obrazlozevte,dajte nekoj voved bidejki otvarate nova tema?
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.