IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Со кого и каде би пиеле утринско кафе...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со кого и каде би пиеле утринско кафе...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2010 во 18:29
Originally posted by zagor zagor напиша:

сам...исклучок може да ми прави некоја ,ако е во пижамчиња розеви,и апликација..... мечиња!

Значи јас би имала шанса,не само со мечиња имаат и срциња
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2011 во 14:28

Би сакала во Охрид сега...во Аквариус на терасата...мечтаење

а друштво.....пааа шо знам..нема да прибирам...за атер на кафето оти нема секоја ден таму да го пијам....

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2011 во 10:46
Denes sakam da pijam kafe sama na balkonov dur si vrne dozd
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2011 во 00:36
Originally posted by *moon* *moon* напиша:

..ne e vazno kade ne e vazno kako vazno koj ke go svari ....


Postuvam
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2011 во 14:49
со некое добро друштво...
легнати на плажа на лежалка....и да падне по некој бош муабет....среќа

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2011 во 15:38
в кафана, со газдулето и со лепото друштво...
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2011 во 19:53
...

U dvor... Drven letnikovec dopola navlezen vo bazenT so kristalno cista voda, pored trevnik so raznorazni cvekjinja i drva, u drustvo na nekoja prekrasna ...
Incredible Blue
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 12:35
со неа..



...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 13:28
Обично утринското кафе го пијам сама,освен кога сум на работа (прва смена) и ми годи кога уз кафе си трачариме.голема%20насмевка

Ова лето додека бев на одмор станував многу рано околу 6-7ч наутро и додека останатите спиеја,јас со шољата во рака си пиев кафе на плажа...мирно,тивко...се слушаа само бранувањата на водата....ги обожавав тие моменти.трепкање
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 13:30
Originally posted by renatax renatax напиша:

Обично утринското кафе го пијам сама,освен кога сум на работа (прва смена) и ми годи кога уз кафе си трачариме.голема%20насмевкаОва лето додека бев на одмор станував многу рано околу 6-7ч наутро и додека останатите спиеја,јас со шољата во рака си пиев кафе на плажа...мирно,тивко...се слушаа само бранувањата на водата....ги обожавав тие моменти.трепкање


...ми се допаѓа твојот ритуал на пиење кафе...
а на која плажа одеше?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 17:54
мојата замилса за утринско кафе:
Стануваш во 7 и пол или 8 ... одиш долу , се миеш и бапнуваш една од нога колку за циркулација. Излегуваш надвор да ја отвориш гаражата, и туку оопп...се фрцка одредена женска особа од таму со кафето...
Уште да има и локумче или нешто друго блацко...
абе убајна...
Го оставаш филџанот на хауба од кога ќе го испиеш, колку да се потсетиш дека си пиел кафе и  почнуваш со денот... е таков ден не можи лошо да тргни...голема%20насмевка
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 23:48
ja so Laki bi piela трепкање
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 23:49


Изменето од laki_bu - 30.Август.2011 во 02:48
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2011 во 23:51
... mislam ko kje dojdam na red трепкање
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.