IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Марс - Мистерија или не?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Марс - Мистерија или не?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:17
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

свежо месо????? слушај, може ќе бидам малце сега досаден, ама има ли печурчиња врз месото бе????


ima, ima,   a rece samo rakija ke pises ili sakas uste nesto  ????
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:24
ауууууууууууу куќа што нуди??? па може веќе кога сте решиле таму (колку другарки сте??) да стаите и едно виски со две коцки мраз, јас најдобро си ги молзам дрина и преслава (моите две крави) кога сум под виски  најмногу млеко ми даваат жими мама
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:27

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

àóóóóóóóóó óóó êóà øòî íóäè??? ïà ìîæå âåå êîãà ñòå ðåøèëå òàìó (êîëêó äðóãàðêè ñòå??) äà ñòàèòå è åäíî âèñêè ñî äâå êîöêè ìðàç, ¼àñ íà¼äîáðî ñè ãè ìîëçàì äðèíà è ïðåñëàâà (ìîèòå äâå êðàâè) êîãà ñóì ïîä âèñêè  íà¼ìíîãó ìëåêî ìè äàâààò æèìè ìàìà

ова духче скрос одкачи,давајте ланци!

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:29
кое??? малоно??? не не, нека го бе сега му врзав пет шестнаесет каиши по мекото газенце  Ќе биде мирен од утре синди ти ветувам  гарант пак глеал ХХЛ а им реков да ја исклучат таа програма кај мене ц ц ц цц , ми се расипа малион не за друго
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 20:39
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

кое??? малоно??? не не, нека го бе сега му врзав пет шестнаесет каиши по мекото газенце  Ќе биде мирен од утре синди ти ветувам  гарант пак глеал ХХЛ а им реков да ја исклучат таа програма кај мене ц ц ц цц , ми се расипа малион не за друго


abe maliot s emetnal na tatko mu
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2006 во 13:47

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

кое??? малоно??? не не, нека го бе сега му врзав пет шестнаесет каиши по мекото газенце  Ќе биде мирен од утре синди ти ветувам  гарант пак глеал ХХЛ а им реков да ја исклучат таа програма кај мене ц ц ц цц , ми се расипа малион не за друго


abe maliot s emetnal na tatko mu

само да дознаам кој му е татко, ауфффф лом ќе го напраам  сумљам на млекарот, али све некако ме тера на оџачарон, пошто така поцрно ми е детено, хммм....

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2006 во 19:51
марсовци глупост жива!
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2006 во 14:15
...Марсовците се само синоним за вонземјани... фактот дека составот на Марс е сличен како на нашата планета, ги роди Марсовците.
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 20:51
Taka e JokiClap
 
Edinstven zivot na Mars se primitivni lisai.
Don't wory be happy :)
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2006 во 20:57
Така е . Нема нисто друго таму. 
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 00:26
bogami,....chovek moze da se potpre na vasheto znaenje,........hahahahahah
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2006 во 12:04
Pak ti site ovde filozofi.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2006 во 16:05
...сега научниците на НАСА тврдат дека ја разрешиле мистеријата...порано имало живот, можеби напоредно со нашата планета, но тој не успеал да се одржи како на Земјата...имајќи впредвид колку ги имаме разрешено мистериите на нашата планета, не знам колку се веродостојни овие тврдења...
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2006 во 16:12
pojavata na zivot e logicna ...
pa i na mars.. kade ima mraz... a sigurno pod toj mraz da ima i nesto drugo..

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.