IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - ОГЛАСИ  (продавам-купувам)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ОГЛАСИ (продавам-купувам)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
gorgievv29 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2015
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gorgievv29 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2015 во 13:43
Prodava li nekoj Iphone 4 okolu 6500 den da e otklucen na icloud itunes i site tie raboti da raboti na site mrezi i da e dobro socuvn lokacija Veles,Sv Nikole,Stip
Кон врв
molar_252 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Октомври.2015
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molar_252 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2015 во 15:07
Dajte nekoj telefon do 11.000 denari i da e nekoj ubav.Fala odnapred
Кон врв
firestone6622 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2016
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај firestone6622 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2016 во 11:01
Претпоставувам дека веќе го имаш разгледано пазар3, нов сепак погледни сега, кога се појави iPhone 6s +
цените на 4 доста се намалија.
http://www.pazar3.mk/%D0%9E%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%B8/%D0%A6%D0%B5%D0%BB%D0%B0-%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0/%D0%95%D0%9B%D0%95%D0%9A%D0%A2%D0%A0%D0%9E%D0%9D%D0%98%D0%9A%D0%90
Кон врв
firestone6622 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2016
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај firestone6622 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2016 во 11:01
Originally posted by molar_252 molar_252 напиша:

Dajte nekoj telefon do 11.000 denari i da e nekoj ubav.Fala odnapred


погледана на пазар3 ?
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2016 во 21:32
Јас не би претпоставувал,но со гаранција ќе
пишам овој поодамна си завршил работа со телефон.

Само Грујо да не прочита од некаде,па у полноќ
на порти да ми се нацрта да му гатам.
Кон врв
Mechetoooo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јули.2016
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mechetoooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2016 во 00:59
Купувам Samsung Galaxy Trend Prime SM- F351G немора да биди исправен само екранот да не биди скршен дали некој продава?
Кон врв
spirko Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 19.Јули.2016
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spirko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2016 во 09:58
Пента за кајче да не продава некој :)39-ka
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,110 секунди.