IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - САФ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

САФ

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: САФ
    Испратена: 02.Јули.2010 во 20:42
Што мислите за оваа екс-група,која била и сеуште е на врвот?
"И сам Исус Христос ако слезит од небоно не можит да го уверит Македонеца оти тој е Блгарин иљи Србин" - Темко Попов
Кон врв
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2010 во 20:46
http://www.youtube.com/watch?v=_pFl9-jSZLQ -Раце Горе

http://www.youtube.com/watch?v=0axlpxoNEZs&feature=related-Виши Ментал

http://www.youtube.com/watch?v=urY5A3jUnDQ&feature=related-Фатаморгана

-The P(рецитираат на англиски)

http://www.youtube.com/watch?v=2pL6A_3S550-Скопска ситуација.
Се разбира дека ова не им се единствените песни,но едни од подобрите(мое мислење).


Изменето од Vercingetorix - 02.Јули.2010 во 20:54
"И сам Исус Христос ако слезит од небоно не можит да го уверит Македонеца оти тој е Блгарин иљи Србин" - Темко Попов
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.