IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Free Hugs b-day with High Control @ Bellissimo
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Free Hugs b-day with High Control @ Bellissimo

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Free Hugs b-day with High Control @ Bellissimo
    Испратена: 01.Јули.2010 во 15:55
Епа драги наши, дојде и тој ден, нашиот роденден. Фино-лепо ќе си го прославиме во кафе Белисимо (кај бикот на ул. Македонија) на 5ти јули т.е. понеделник. Секако сите вие сте поканети на луда журка со многу зезанции и гушкање. Забавата почнува во 22:00, а специјални гости ќе ни бидат момците од High Control кои ќе направат одлична свирка. Значи на 5ти јули, понеделник, во 22 часот бидете во кафе Белисимо. Се гледаме таму! Гушки!
Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2010 во 13:06
Еве го и ивентот на ФБ.
Кон врв
Viximus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viximus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2010 во 14:17
Прекрасно ... забавата вчера помина одлично, имаше одлична забава, играње, рипање. Имаше и одлични реакции за спотот на High Control. Имаше и прекрасна чоколадна торта. Се на се поминавме перфектно и го прославивме роденденот онака како што доликува.
Благодарност до сите што дојдоа на роденденот, благодарност до сите што не поддржуваа во кампањата целово ова време и се надевам дека поддршката нема да изостане и во иднина.
Се гушкаме во Септември, а до тогаш бидете поздравени и полни со љубов, ширете насмевка и правете ги другите луѓе среќни. :)
Гушка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.