IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Македонци ширум светот
  Активни теми Активни теми RSS - Работа во Ирак и Авганистан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Работа во Ирак и Авганистан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 127128129130131 135>
Автор
Порака
duh-sa-sekirom Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај duh-sa-sekirom Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 17:44
Decki neka pise koj ceka viza i karta ili sve se ovde ludje sto tek ke odat na intervju i ako znae nekoj da kaze kolku vreme se ceka odkako ke gi predades site dokumenti.Jas cekam od kraj na Januari
Кон врв
Vlatko 24 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Октомври.2010
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vlatko 24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2011 во 19:59
Dali od Fluor lugeto pristignaa Vo Palas?
Кон врв
BloodAngel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BloodAngel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2011 во 19:09
Мене ме интересира вие жените како издржувате без мажите кои се во авганистан, ме интересира оние кои имаат искуство,какво е чувството да си далеку од некого и тоа 6 месеци?
Кон врв
Ogi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2011 во 10:55
Originally posted by duh-sa-sekirom duh-sa-sekirom напиша:

Decki neka pise koj ceka viza i karta ili sve se ovde ludje sto tek ke odat na intervju i ako znae nekoj da kaze kolku vreme se ceka odkako ke gi predades site dokumenti.Jas cekam od kraj na Januari


Imas pm.
pozdrav
Кон врв
палчица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај палчица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2011 во 14:00
Imam aplicirano vo fluor,na 24 februari,za okolu 15 poziciji,i uste cekam , se nadevam ..
Golem pozdrav do site....
Кон врв
палчица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај палчица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2011 во 18:16
Zaboraviv da prasam dali Fluor doadja vo Skopje na 25 mart?
Blagodaram   
Кон врв
skopje2010 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Ноември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај skopje2010 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 13:26
Дали знае некој кутис од Дајнакорп дали е во босна
Кон врв
nevena999 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nevena999 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 13:28
Originally posted by палчица палчица напиша:

Imam aplicirano vo fluor,na 24 februari,za okolu 15 poziciji,i uste cekam , se nadevam ..
Golem pozdrav do site....

ti si guster,jas imam aplicirano od lani i uste cekam
Кон врв
палчица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај палчица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 14:35
pa za koja pozicija imas aplicirano?
Кон врв
nevena999 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nevena999 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 19:20
Originally posted by палчица палчица напиша:

pa za koja pozicija imas aplicirano?

fuel
Кон врв
палчица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај палчица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 20:31
Vidi ,mojot brat e vo avganistan preko fluor skoro godina dena.A cekase da go povikat 5 meseci.Taka da vredi da se ceka
Кон врв
blabla4 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blabla4 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2011 во 23:13
Zdravo do site, ako moze da mi ja napisete imel adresata za apliciranje za vo Avganistan
Кон врв
палчица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај палчица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2011 во 12:00
www.fluor
Кон врв
blabla4 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blabla4 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2011 во 00:55
ima li nekoj informacija, koi pozicii se baraat vo momentov?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 127128129130131 135>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,207 секунди.