IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Животни - општа дискусија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Животни - општа дискусија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2019 во 08:59
Има ли нормален чоек у државава!
Она што најнепријатно ме изненадува е
дека само жени се предлагачи на законов.
Незнам,онака језиво ми е малку.Сетики
ги доживувам како почуствителни.
И тоа во пакет со оние што демек се грижат
за животните.
СФе ова овде спомнато ја би кастрирал.За спас на идните генерации!
Читајќи ги бранителите на законов низ Фејсбук,ко навиени
само прават копи-пасте на делот од текстов.
На едно конкретно прашање одговор немаат.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,111 секунди.