IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Која ви е омилена игра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која ви е омилена игра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 13>
Автор
Порака
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2006 во 14:07
ne znam dali sumkazala porano ama HALf LIFE 2 e mojata najomilena igra  uste ne sum ja dobila epizode one edvaj cekam
Кон врв
avijacijamk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај avijacijamk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2006 во 15:14
Najomilena i naj korisna igra e Microsoft Flight Simulator 2004, a na toa da dodadam deka vo Makedonija osnovavme i virtuelna kontrola na letanje so sto stana uste pointeresno letanjeto na flight simulatorot. Pa koj go saka neka se javi da mu objasnam kao toa ide. Pozdrav
Кон врв
DigiSoft Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DigiSoft Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 20:03
Dobra e ne e losa
Be Smart
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 23:16
Originally posted by DigiSoft DigiSoft напиша:

Call of duty 2 - Dobra e ne e losa
Кон врв
LaVista Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LaVista Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 12:40
Call of Duty i CS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Come Get One
Кон врв
Hotshot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Hotshot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2006 во 02:01
Half Life serijalite se najjaki spored mene.Inaku sega treba da ispadne Haf life 2 Episode two so najjak source engin..isto vo toa izdanije ke bide i puzzle fps Portal i Team Fortress 2WinkWinkWink
Кон врв
Freya Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 491
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Freya Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 00:59
Morrowind
Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.
Кон врв
ASTRIX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
OBSESSIVE DREAMS

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ASTRIX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 22:43

Splinter Cell-zakon       Heroes of M&M 5

Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2007 во 11:47
Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by Dogi Dogi напиша:



Уживајте! Прекрасно е!
ej kako e tocniot naslov na igrava i daj malku poopsirno za nea ako sakas da ne e neso kako Pirates of the Carribean

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Hmmmmm!!! Interesno !!! A samo na otvoreno more so brodovi ili vidov eden screen shot nesto so mecuvanje nesto kako Sinbad!!! Dali si ja probal Sinbad, i taa e dosta dobra!! MAlce e postara ama interesna!!! Inaku jas jega se navlekov na PRINCE OF PERSIA WARRIOR WITHIINN!!! Mnogu e zakon igrata malce e teskicka ama adrenalin 1000 000 vo sekunda kreva!!! 


http://www.2kgames.com/pirates/pirates/home.php

Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2007 во 21:39
Симс 2Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Zero_Cool Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zero_Cool Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 23:15
NFS CARBON
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 23:51
Age of Empires site delovi od pocetokot do sega Smile
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 18:34
ja posto igram avanturi najvekje gothic spored mene e najbolji i 1 i 2 a posebno 3 delWink
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2007 во 21:07
Ок момци и девојки, гејмери и гејмерки ај да ве видам кажете што е тоа шо највеке го играте онлајн. Еве го тоа шо го имам досега пробано и шо ми оставило впечаток:

- World Of Warcraft
- Guild Wars
- Lord Of the Rings, Shadow Of Angmar (излегува на 24 април) бетата беше одлична у секој случај
- America's Army (бесплатна FPS симулација од армијата на Америка)
- Battlefield 2
- Counter Strike & Source (подразбира се)

Слободно надополнете ме со игри кои сте ги играле онлајн и ви се допаднале.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.