IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Што играте во моментот???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што играте во моментот???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 262728
Автор
Порака
ARMac Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2018
Локација: Скопје
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ARMac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2018 во 15:13
После подолга пауза, пак се заразив со Civ 5. Ја имам и Civ 6 ама уште не е комплетна како 5-ката.Изменето од ARMac - 28.Јануари.2018 во 15:14
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 262728
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.