IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Нај патување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нај патување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 22:53
sakav da kazam 11 dena totalna anarhijajebi ga zaborajv
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 10:12
Израел, и низ цел Израел, прво неќев да одам оти немав пари, па ме убедија и ми дадоа пари на заем... ич не се каев што после шест месеци требаше да враќам пари
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 23:07
париз и лувр...во еден ден не можеш се да видиш....сакав да је подолг денот...
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2005 во 00:15
Минхен, јако богами, германциве си имаат држава нема што, поготово зоолошката е бомба, да не можеш да ја изодиш како прво

Изменето од Ghost
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2005 во 02:56
Vo Ohrid koga imav 10 godini!!!! Bev vistinski fraer, igrav po flipernici, bese prekrasno.
Vo Budimpesta, na stari godini, ima sto da se vidi
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2005 во 08:01
do sega moskva naj mesto
no od ponedelnik sum vo yokohama i kjoto
pa kje pisam kako beshe hehehe
a da kje ve pozdravam site od zemjata na izgrejsonceto
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 17:14
naj patuvanje do sea mi bese koga so majka mi i tatko mi bev na krstarenje 1 mesec so brod kaj se ne bev Egipet, Izrael ,Italija,Grcija,Turcija i kade uste ne mnogu jako i nezaboravno definitivno sakam paaaaaaaaaak
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 20:55
И мене едно лето ме потсетува на едно крстарење по Средоземното море, цели 28 дена,но се беше ок додека на крај не ми се здосади.Долг период ми се виде.Без разлика на врем,е траењето на патувањето јас не успејав целиот брод да го разгледам за еден месец затоа што најмногу се задржував покрај базенот и во кино салата:))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 21:04
Коа бев еднаш во Скопје... леле ама е убавооо  ..
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2005 во 12:18
Originally posted by brmm brmm напиша:

Коа бев еднаш во Скопје... леле ама е убавооо  ..
abe so edna ubavina lele mori majko toa e da gledas i da places od ubavina
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
preselnica_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2006
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај preselnica_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2006 во 17:12

Si bil vo Praga, super....Sto ti ostavi najgolem vpecatok? A kakvo mislenje imas za Cesite kako narod....?

Razmisluvaj pozitivno!!
Кон врв
preselnica_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2006
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај preselnica_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2006 во 17:16

Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

sum bila vo praga (kazav prethodno taka a?!-da da da znam )i si pominav naj naj naj ali sea samo so se vrativ od ....milano (patuvam vo mojata fantazija  -toa mn retko go pravam )hehehe mislam sea da odam RIm ali ne znam kako sum so pari pa ke vidam ako zaminam ke vi kazam :)))))))

 

Kako ti se bendisa Praga i kakvo mislenje imas za Ceskiot narod???

Razmisluvaj pozitivno!!
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2006 во 09:24

Helsinki-Stockholm, krstarewe so ogromen kruzer po zaledeno more. Tri dena bese zurka na toa brodot. Kako da imase natprevar dali Fincite ili Sveganite poveke ke se opijat.

Sepak, i Helsinki e preubav, no Stockholm mi ostana vo srce.

Veni Vidi Vici
Кон врв
preselnica_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2006
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај preselnica_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2006 во 10:28
Mene site mesta mi ostavile vpecatok, zavisi od raspolozenie i zabava i arhitektura isto taka....Odete vo Praga, tami ima sto da se vidi....
Razmisluvaj pozitivno!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.