IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Орален секс и туширање
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Орален секс и туширање

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака Обратен редослед
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Орален секс и туширање
    Испратена: 02.Април.2010 во 10:18
Originally posted by fros fros напиша:

Mojot partner se luti zasto ne sakam da go zadovolam oralno..
Jas ne deka ne sakam tuku glupo mi e da go pravam toa koga deckoto ne mu teknuva da se istusira pred toa...Znaci ve molam kazete mi kako da mu kazam da se istusira a da ne bide toa direktno i da ne go navredam...
fala vi odnapred:)

а бе со некои луѓе не вреди дискусија...
туку ти не се бањај две недели...
и речи му...
тој тебе орално да те задоволи...
а...?
а бе он на тебе...

Изменето од којсумјас - 02.Април.2010 во 10:18
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2010 во 09:17
Originally posted by fros fros напиша:

Mojot partner se luti zasto ne sakam da go zadovolam oralno..
Jas ne deka ne sakam tuku glupo mi e da go pravam toa koga deckoto ne mu teknuva da se istusira pred toa...Znaci ve molam kazete mi kako da mu kazam da se istusira a da ne bide toa direktno i da ne go navredam...
fala vi odnapred:)

paaaaa
imash tri opciii
1. da mu rechesh ....srce aj izbanjaj se....pred da ti shepnam neshto seksi....
2.da go zemesh za raka pred seksot do kupatilo i TI da mu go izmiesh...
3.edno dobri tri dena TI da ne se izbanjash posebno dole..
i da mu rechesh....ela srce shepni mi neshto ovde dole....
TAKA DRAGA MOJA ...ZAB SO ZAB SE VAGJA...treba da oseti za da bide osetliv....
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 11:35
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

чистота је пола здравље ......... рече свиња и баци се у блато намигнување .......
 

а тебе доколку ти е незгодно да му кажеш јавно и директно дека пред оралецот треба да го посети купатилото , зошто едноставно не му дадеш линк од оваа страница , онака као случајно па да прочита и свати самиот дека топлата вода е измислена многу одамна и дека нема опасност  со туширање да си ја истенчи кожата ( можеби тука лежи неговиот страв збунетост ) , туку може да му биде само поубаво и нему а и тебе од свирењето во цевка среќа ...............



super kazano marsal,bravos za ova
Do not play with the viper
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 11:11
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 11:10
da ,polovina zdravje,a netusiranjeto ..celo!prev:celo e koga ima se.плазење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 11:05
чистота је пола здравље ......... рече свиња и баци се у блато намигнување .......
 
а тебе доколку ти е незгодно да му кажеш јавно и директно дека пред оралецот треба да го посети купатилото , зошто едноставно не му дадеш линк од оваа страница , онака као случајно па да прочита и свати самиот дека топлата вода е измислена многу одамна и дека нема опасност  со туширање да си ја истенчи кожата ( можеби тука лежи неговиот страв збунетост ) , туку може да му биде само поубаво и нему а и тебе од свирењето во цевка среќа ...............


Изменето од МАРШАЛ - 17.Март.2010 во 11:07
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 11:02
...tusiranjeto!
ne sum riba!...ili pator.плазење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 10:56
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by fros fros напиша:

Mojot partner se luti zasto ne sakam da go zadovolam oralno.. Jas ne deka ne sakam tuku glupo mi e da go pravam toa koga deckoto ne mu teknuva da se istusira pred toa...Znaci ve molam kazete mi kako da mu kazam da se istusira a da ne bide toa direktno i da ne go navredam... fala vi odnapred:)



 
 

 

..gledam mnogu "sitni" problemi si  imas so tvojot partner.

da ti kazam ....mi smeta toa.mnogu mi smeta...





A izvini a sto ti smeta???
Do not play with the viper
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 09:34
Originally posted by fros fros напиша:

Mojot partner se luti zasto ne sakam da go zadovolam oralno..
Jas ne deka ne sakam tuku glupo mi e da go pravam toa koga deckoto ne mu teknuva da se istusira pred toa...Znaci ve molam kazete mi kako da mu kazam da se istusira a da ne bide toa direktno i da ne go navredam...
fala vi odnapred:)
 
 
 
..gledam mnogu "sitni" problemi si  imas so tvojot partner.
da ti kazam ....mi smeta toa.mnogu mi smeta...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2010 во 00:28
Ти женска ако си толку блиска со фраерот нема што да ти биде незгодно да му кажеш отворено да земе да си го замие суџукот пред да бара од тебе такво нешто.
Он самиот како возрасен нели знае дека се што е немиено не се става у уста? Тоа уште ко деца не учат.
Тука нема сожалување или незгодно кога станува збор за елементарна хигиена и вашето здравјето.
Ако се наљути, тогаш не му сече на типот нешто или било кој што се понаша и размислува ко него.
Ајт тамунамигнување
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 17:00
Moj совет кон тебе Фрос:истуширајте се двајцата.Тоа е единствениот вариант за тебе.Ако не сака кажи му чаос.Немаш ти работа со мрљави мажи.
 
П.С.Ај малко па вие останатите засрамете се............Девојчето сака совет ,вие и зборувате глупости.Се представате како некакви апсолутни дечковци на по 13 години.Ништо паметно неказавте.......


Изменето од Анастеа - 13.Март.2010 во 01:20
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 16:39
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

Шала на страна....има луѓе што уживаат во мирисот на гениталиите на партнерот...
Иако мене лично тоа ми е малку неразбирливо...сепак има и такви...


mene mi se povraka koga ke osetam takov miris...ne mozam da go podnesam,a ina4e tacno e deka ima mn maski koi gi vozbuduva toj priroden miris na zenskoto..
ali ovoj mojov nikad go nema oseteno mojot priroden miris zasto ja sekoja vecer ali bukvalno sekoja vecer se tusiram i posle toa obavezno se mackam so krema i posle duri stavam i sprej za telo na baza na lavanda,ali koj da go ceni toa....
on samo znae da kaze ,,mene ne mi e jasno zasto nejkes da me zadovolis oralno,,...i jas togas poluduvam....
Do not play with the viper
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 16:36
Originally posted by renatax renatax напиша:

Прочитај  го последниот пост на  фроснамигнување
Веќе и скиснал Борче,ќе го откачи ...осеќамголема%20насмевка



pa toa e i problemot sto ne mozam da go otkacam zasto go sakam...ali stvarno treba malce poise da vodi smetka za higienata..
Do not play with the viper
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 16:35
ubavo kaza bounty,potpuno si u pravo...
ali togas nastapuva neprijatnosta od soopstuvanje na faktot deka na edniot partner mu smeta toa,samo poradi pricinata da ne go navredi ili povredi...
mene na primer bi me navredilo nekoj da mi kaze da idam da se istusiram,toa bi bilo mn grubo...

btw se izvinuvam za 4 i 6
Do not play with the viper
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,236 секунди.