IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Пријатели
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пријатели

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 07:51
FRIENDS AND JUST FRIENDS  !!!!
P.S. ne mi zameruvajte, kazav vi deka mi e rodenden denes, pa zatoa i ne znam sto pisuvam po forumot
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 16:58
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

FRIENDS AND JUST FRIENDS  !!!!
P.S. ne mi zameruvajte, kazav vi deka mi e rodenden denes, pa zatoa i ne znam sto pisuvam po forumot
epa aj srekjen rodenden da ti se ispolnat sote zelbi ama da si ostavis i nesto za dogodina
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2005 во 07:14
Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

FRIENDS AND JUST FRIENDS  !!!!
P.S. ne mi zameruvajte, kazav vi deka mi e rodenden denes, pa zatoa i ne znam sto pisuvam po forumot
epa aj srekjen rodenden da ti se ispolnat sote zelbi ama da si ostavis i nesto za dogodina



E aj fala ti mnogu*****
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2005 во 12:47
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

FRIENDS AND JUST FRIENDS  !!!!
P.S. ne mi zameruvajte, kazav vi deka mi e rodenden denes, pa zatoa i ne znam sto pisuvam po forumot
epa aj srekjen rodenden da ti se ispolnat sote zelbi ama da si ostavis i nesto za dogodina



E aj fala ti mnogu*****


E aj nisto poveli i drug pat
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 14:37
Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

FRIENDS AND JUST FRIENDS  !!!!
P.S. ne mi zameruvajte, kazav vi deka mi e rodenden denes, pa zatoa i ne znam sto pisuvam po forumot
epa aj srekjen rodenden da ti se ispolnat sote zelbi ama da si ostavis i nesto za dogodina



E aj fala ti mnogu*****


E aj nisto poveli i drug pat


e ako ima i drug pat ke pominam......ako ne pa ti poveli na kafe......
Кон врв
White Eagle Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 182
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај White Eagle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 19:05
Нај cool серија  нема шо.Ептен е смешна,нема чоек шо не ја сака
Ако ти е лошо ич не се грижи,утре ќе биде полошо.

Ако си среќен ич не се сеќирај,ќе помине.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 21:26

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

abe dajte nekoj neka mi kaze dali gi ima na dvd da si gi snimaaaaaaaaaaaaaaam

zalam so ne svrsiv rabota na vreme, ama taa drugarka mi so trebase da mi gi dade dvd-ijata zamina Vevcani.....toj so trebese da gi snima isklucil telefon.....e sega kje sredam za potaka samo ne znam po kogo i koga kje vi gi pratat...a i ne znma koja sezona e!!! mislam 10ta???? poima nemam.....,

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 21:46
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

abe dajte nekoj neka mi kaze dali gi ima na dvd da si gi snimaaaaaaaaaaaaaaam

zalam so ne svrsiv rabota na vreme, ama taa drugarka mi so trebase da mi gi dade dvd-ijata zamina Vevcani.....toj so trebese da gi snima isklucil telefon.....e sega kje sredam za potaka samo ne znam po kogo i koga kje vi gi pratat...a i ne znma koja sezona e!!! mislam 10ta???? poima nemam.....,

I jas gi sakam
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 21:59
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

abe dajte nekoj neka mi kaze dali gi ima na dvd da si gi snimaaaaaaaaaaaaaaam

zalam so ne svrsiv rabota na vreme, ama taa drugarka mi so trebase da mi gi dade dvd-ijata zamina Vevcani.....toj so trebese da gi snima isklucil telefon.....e sega kje sredam za potaka samo ne znam po kogo i koga kje vi gi pratat...a i ne znma koja sezona e!!! mislam 10ta???? poima nemam.....,

gledaj do kraj na mesecov sredi togas ke mi gi pustis

Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2006 во 01:00
Originally posted by Carnation Carnation напиша:

Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

abe dajte nekoj neka mi kaze dali gi ima na dvd da si gi snimaaaaaaaaaaaaaaam

zalam so ne svrsiv rabota na vreme, ama taa drugarka mi so trebase da mi gi dade dvd-ijata zamina Vevcani.....toj so trebese da gi snima isklucil telefon.....e sega kje sredam za potaka samo ne znam po kogo i koga kje vi gi pratat...a i ne znma koja sezona e!!! mislam 10ta???? poima nemam.....,

gledaj do kraj na mesecov sredi togas ke mi gi pustis

Ok be SRC  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2006 во 02:11
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

Originally posted by Pharaoh Pharaoh напиша:

abe dajte nekoj neka mi kaze dali gi ima na dvd da si gi snimaaaaaaaaaaaaaaam

zalam so ne svrsiv rabota na vreme, ama taa drugarka mi so trebase da mi gi dade dvd-ijata zamina Vevcani.....toj so trebese da gi snima isklucil telefon.....e sega kje sredam za potaka samo ne znam po kogo i koga kje vi gi pratat...a i ne znma koja sezona e!!! mislam 10ta???? poima nemam.....,

Ej Alekta a toa se site sezoni ili ne i na dvd cdea se ili i toa ne znaes? Vidi ne e vazno koga ke gi naprais samo napraj gi pa makar i koa kje se vratam vo makedonija da gi imam odnapred ti blagodaram 
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 18:24
A ZA PRODOLZENIETO "JOEY" SO VELITE.V4ERA GI FLEDAV 12 I 13 EPIZODA OD VTORATA SEZONA.SUPER INTERESNO I SMESNO

ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 19:28

Originally posted by kirealeks kirealeks напиша:

A ZA PRODOLZENIETO "JOEY" SO VELITE.V4ERA GI FLEDAV 12 I 13 EPIZODA OD VTORATA SEZONA.SUPER INTERESNO I SMESNO

mene ne mi se svigajt.nekako faljat i drugite "prejateli"

Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
bagio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bagio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 14:34
 ABE FRIENDS SE ZAKON   
I`m back in the game
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.