IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Со хуманост до светлина
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со хуманост до светлина

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Со хуманост до светлина
    Испратена: 25.Јануари.2010 во 20:40
да за тие мислев
фала
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2010 во 07:44
mrzla,
незнам каде имаш видено празни места, но верувај ми кога започна концертот беше се пополнете. Луѓе седеа на саклилата и над трибините. Ако те бунат овие празни столчиња кои ги гледаш под трибините, тоа се помошни седишта, но тие не беа извлечени и беа надвор од употреба зашто партерот беше преполн.Изменето од Gjoroski - 25.Јануари.2010 во 07:47
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2010 во 03:06
и јас неможев да најдам карти
затоа само донирав
а приметив дека имаше и празни столчиња
нај тажно и болно ми беше кога ја слушнав првата песна што одеше промотивно,и кога ја свиреа Цреша а цела публика пееше............ТОШЕ ТЕ САКАМ
СЕКОГАШ ВО МОЕТО СРЦЕ
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН,НЕКА СВЕТИ ТВОЈАТА ЗВЕЗДА
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2010 во 00:05
Дефинитивно тинејерите се вљубени во својот идол Тоше. Салата беше преполна. Сликава која ја поставувам е на самиот почеток, или 15 минути пред да започне се. Почетокот беше нешто навистина што тешко може да се опише.

Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 19:24
сршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срцесршено%20срце

Едвај чекам да го гледам концертот на ТВ, поради тоа што не успеав да најдам карта ќе гледам од дома.....тага
Ама како и да е, болката ќе биде иста сршено%20срце
Тоше, среќен роденден роза

You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 18:37
24,01,2010,
Сала Борис Трајковски-Скопје
Хуманитарен концерт
ТОШЕ, Те сакаме сите!

Фотки, кога ќе се вратам.
Поздрав.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.