IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Бандини - индиска серија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бандини - индиска серија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 11>
Автор
Порака
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2010 во 11:41
zamina Taru kaj Kandji, ke treba bomboncinja da davame...голема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
lilica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lilica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 13:07
Veke nikoj ne ja gleda ovaa serija!
Кој бара ќе најде.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 18:10
Мене ми иде таа Санту да ја зачукам во тоа муцката убава и да и ја скиселам таа блажена фаца со а ла Мона Лиза насмевка. И тој некој став што го има нејзиниот лик. Нешто се плаши од тој “мале/т“ и демек све она за децата мари, па сеа најново што видов, абортирала бидејќи (чек дис аут!) забременила од МАЖ И... и нејќела да има деца пред да ги исчува децата на својот господар. Смешки... смешки...


П.С: Абе тој мужот и, има дупли долни заби или мене ми се причинува? Или сум била потпивната таа вечер, па лошо сум видела?
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 01:13
bandini neznam so da recam ako ne e taru ke zavrsi serijata
katasrofa serija e.
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 02:18
треба да ја развртам темава и се да разберам.
Не за друго,да имам тема за муабет некогаш.
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 05:30
Вчера докад чекав да ми средат едни документи имав ’’приликата’’ да гледам една серија од Бандини.
 
По кретенски серијал немам гледано никогаш.........
 
Катастрофа невидна нене
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 13:30
indija, a?.изненадување..ili kina,..pa i brazil...za rusija da ne zborime,...i nekoj se nada deka svetot nivni ke bil.,...nekogash....газење%20од%20смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2010 во 04:47

taru i ljugeto od niskata kasta
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2010 во 04:48
abe komedii e ova tarula zimi oci se gazam od smeenje koke ja vidam naj jaka mie
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2010 во 22:35
Tu be da mu se snevidi.... tolku ligavenje i pekmezenje beshe so meseci, i konechno seks padnal, a ja sum go propushtila! ccc


Кон врв
stigma04 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2661
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stigma04 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2010 во 23:58
Originally posted by brza brza напиша:

i ti li...sine brute...............................................................ja gledash?изненадување

brza brate ne ja gledam site se opieni od bandini zato ja kladov taru komediii e cela
Jas sum pepel tamu kade sto bev ogan
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 17:36
Originally posted by Kali Kali напиша:

Tu be da mu se snevidi.... tolku ligavenje i pekmezenje beshe so meseci, i konechno seks padnal, a ja sum go propushtila! ccc

Кога било тоа????
Мислам, можел да се види чинот?
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 20:02
Абе не знам, и мене ми беше тоа маката-да ги видевме, малце во акција? голема%20насмевка
Пред некој месец два изгледа билонамигнување
Кон врв
7528620xs Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 7528620xs Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2010 во 05:43
Знае ли некој, колку епизоди има оваа Бандини ... ???



------------------------------------------------------------
discount ed hardy/pandora style charm/cheap ed hardy clothing/pandora beads on sale
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.