IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Мелита Ракичевиќ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мелита Ракичевиќ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2012 во 15:01
-ma ti bi sakal i da gi opipash  se kladam ,...zatoa shto ne slushahsh shto drugite kazuvaat !

...ja bi i...î go smestil megju...duri !голема насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2012 во 13:43
Ne znam shto tolku ubavo gledate vo zenava. Ja imam videno vo zivo bez shminka i izgledashe mnogu polosho otkolku edna prosechno neguvana zena. Shimkata go pravi svoeto, a zenava e definitivno daleku od ubava. Postojat mnogu poubavi javni lichnosti od nea.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2012 во 14:24
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Ne znam shto tolku ubavo gledate vo zenava. Ja imam videno vo zivo bez shminka i izgledashe mnogu polosho otkolku edna prosechno neguvana zena. Shimkata go pravi svoeto, a zenava e definitivno daleku od ubava. Postojat mnogu poubavi javni lichnosti od nea.
- pa, samata si prasha ,..sama si odgovori !изненадување

...da e samo so nea takov sluchajot  i bi bilo polesno ama,...polovina od onie od naslovnite strani niz svetot ,...ne bi gi udostoil ni so  nikakov pogled, a kamoli so nekoj napaden ,...ili skrien ,

...koga bi ''proshetale'' pokraj tebe ,...bilo kade.

...inache ,..liceto i mozete da so go  ''doterate'' ama za teloto malku poteshko,...barem ne sekojdveno,

...zatoa ichuvstvuvam tuka i doza na ljubomora ...ama , ne moze  napamet da zbori ,.nekoj shto  tebe ne  te videl!голема насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2015 во 15:00
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:

Мелита си замина и го исплука АБ канал
место не ја фаќа, да видиме која е следната Тв во која ќе се појавиголема насмевка

Ја нема на ТВ сега бутик има.
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
Devojcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Март.2015
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 497
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Devojcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2015 во 17:31
Lili i melita se atraktivni zeni sredrni i sakaat vnimanie paznji da privlecat takov karakter se. I si ja teraat rabotata.
Кон врв
Mazak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2015
Локација: YesImSupercool
Статус: Офлајн
Поени: 629
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2015 во 15:10
Znachi sekogash shvalerkite go izvlekuvaat podebeliot kraj.
“Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2015 во 22:57
Ја мислам К*рвичка си е Мелита малцем. А и ќерката ја носи по тој пат. (Не сум љубоморна,мајке ми)
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2016 во 09:56
13315347_10206534394299397_5002232383111724894_n

13502113_10206783449165613_6432185000953663525_n

13266043_10206534322657606_4554246900231108819_n
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Angel-Miranda Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Март.2015
Статус: Офлајн
Поени: 143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Angel-Miranda Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2016 во 23:20
Мене ми е многу одвратна.Целата е извештачена,препотентна,влезена во некој филм.А облеката во бутикот нејзин е невиден кичерај.
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2016 во 23:18
Originally posted by Angel-Miranda Angel-Miranda напиша:

Мене ми е многу одвратна.Целата е извештачена,препотентна,влезена во некој филм.А облеката во бутикот нејзин е невиден кичерај.


Istata ja ima na aliekspres
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2017 во 15:41
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2017 во 15:43
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2017 во 22:56
zenava e strasna vo negativna smisla.kako tranvestit e.

nos ,usta ,jabolcici ,vegi i koj zne uste sto nema praveno.

licen opis ima smeneto.

mene voopsto nemi se sviga.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2017 во 23:35
Image result for боки 13 и мелита  Image result for боки 13 и мелита

пред силиконски промени на усните Мелита беше дури и симпатична...кривец, имитација или виновник за промени кај Мелита? Боки 13?


Изменето од bijonse1 - 13.Октомври.2017 во 23:50
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.