IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и што вежбавте вчера или денес
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и што вежбавте вчера или денес

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9192939495 96>
Автор
Порака
Ѓороски Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Декември.2011
Локација: Скопје
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ѓороски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2011 во 17:36
Многу обврски....од јуни не сум активен
Кон врв
Nikola33 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola33 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2012 во 20:38
Гради и Бицепс
Кон врв
BulletBody Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2012
Локација: USA
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BulletBody Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2012 во 21:19
Sekoj den vezbam go vezbam sekoj muskul. :)
http://www.youtube.com/user/mybulletbody/videos
Julijana
Founder of BulletBody.com
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 00:55
 секое попладне за инает од тоа што сум дал пари за двокатните,кога немам друга работа се возам шверц по градов...не кажувај никомуради циркулација!...по скалите де нормално на втори кат!..и на секоја станица се симињам до приземје пешачам "до задња" и пак нагоре.. два-три круга и таман...!цуци колку сакаш..само ме меркаат....љубов
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 00:57
...ja pa si rekov u sebe:

...shto pravi  ovaa budala?намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18938
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 01:00
fin sport odbral deckovo голема насмевка
vivi
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2012 во 23:43
,,,,,poteshka vezba zdravje,,, fotelja sofra ,,trosed horizontala,,,голема насмевка
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2012 во 00:50
Аа ја почнав со стомачникул
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2012 во 00:52
збунетостse rachuna trchanjeto po kuchevo kako vezbanje?....duri i trcham...ili me vleche ono газење од смеење
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2012 во 01:38
,,,,,,neeee,,,,,плазење,,ti go vleches za da ne te vleche,,,,,,se rachuna,,,,задоволство 
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
BulletBody Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2012
Локација: USA
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BulletBody Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2012 во 21:26
Оваа вежба е една од најефикасните вежби за сите мускули на телото. http://www.youtube.com/watch?v=RGmBx_3HhW8

Изменето од BulletBody - 23.Мај.2012 во 21:27
Julijana
Founder of BulletBody.com
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2012 во 22:36
Originally posted by BulletBody BulletBody напиша:

Оваа вежба е една од најефикасните вежби за сите мускули на телото. http://www.youtube.com/watch?v=RGmBx_3HhW8Више и во војска не ги казнуваат со склекови. Сега одма ги тераат на burpee's. намигнување Бери крушке чупај траву во хард кор верзија...смеење
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
goran-twin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 385
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goran-twin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2012 во 11:50
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,,poteshka vezba zdravje,,, fotelja sofra ,,trosed horizontala,,,голема насмевка


Ето вежба за крупност и енергичност
Секој спортист би ти завидувал
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2012 во 12:43
После ќе одам да играм фудбал.. се надевам нема да умрам на пола утакмица зашто со кондицијава сум катастрофа црвенеење
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9192939495 96>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.