IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - плин, LPG , авто гас...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

плин, LPG , авто гас...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Sataniskov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sataniskov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2012 во 10:21
Соседот што живее спротив мене е авто механичар. Веќе сме увежбани како на Формула 1 во пит стопот, ја вадиме боцата и распињачата, на технички, го регистрирам, се враќам пак ја местиме и адиос!
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2012 во 00:27

А да видиш чудо мајката и ова полицијава шпански знае...

Ти вели Hola Senor,porfavor documentosгазење од смеење
И ќе го лапнеш ко јагне кога процицува,барем комшијата така опиша...Кога во
еден месец два пати го ловеа со неатестиран плински уред.
И да видиш,и он увежбан ко тебе ама во плаќање казнихи, хи...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.