IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - ФОРУМСКА ТЕРЕТАНА НА Gjoroski & riki1899
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ФОРУМСКА ТЕРЕТАНА НА Gjoroski & riki1899

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 13>
Автор
Порака
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 15:24
Да знаеш и мене успеваш да ме измотивираш со своите постови. Мило ми е што си задоволна, а јас од понедлник (иако почнав деновие) се врќам на големо во теретана.Па, може ќе направиме некој тренинг заедно
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 15:48
Gjoroski samo sto mi dade ideja za nesto среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 16:44
Само давам, никако да земам
Кон врв
Storm5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 226
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Storm5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 19:28
Ne licis na gaol, ostare...Se salam

Gjoroski, ic ne deluvas kao nekoj bilder-ne si graden bilderski...Ne funkcioniraaat izgleda proteinite ili ne vezbas dovolno intenzivno!

Pozdrav!

Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 19:39
Гледаш, јас сум задоволен со мојот "просечен" изглед, и не намеравам да бидам вегетаријанец. Сепак, колку и да се трудиш да ме убедиш дека твоите грешни ставови се здрави, јас и понатаму ќе си бидам просечен во изгледот и ќе се хранам "нездраво", внесувајки во својот организам разноврсни намирници од секое потекло. Сепак, ЖИВОТИНСКОТО, жал ми е, ќе преовладува на моето мени.


Мојот просечен изглед на 40 години, 188 висина и 105 кг лесен
Кон врв
Storm5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 226
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Storm5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 19:50
Nikoj ne moze da ti zabrani da jades zivotni.
Dobra e fotografija da se vidi kolku si napreduval...
Mozda posle edna godina ili 2 ke postiram moja slika da vidime kolku ke se razvijam so mojata 'pticja hrana'. Sega ic ne sum nabildan ama sum krupen...

Pozdrav!
Кон врв
Storm5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 226
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Storm5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 19:55
Gjoroski-Сепак, ЖИВОТИНСКОТО, жал ми е, ќе преовладува на моето мени.

Komentarce:

I MENE MI E ZAL!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 21:53
 Canon fotoaparatot....taaтрепкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 22:08
Storm da doese da prosetase do teretana, da videse kako izgleda, a kako sto gledas ima deca(znaci familijaren covek)...pa da imas pravo da zboruvas.
Denes makedoncite a vlezaat vo brak-odma stomakpustaat se ulezuvaat i se vadat-familijarni obvrski. Mojot maz JAS ke go teram da vezba,ako ne vezba.I namesto da derigiras, moze da stavis slika da vidime sto si postinal ti so Michio Kushi ishranata ..onaka lezetski od glava dopeti da te izgledame. Koga sizemas za pravo COVEKOT koj e VRV vo MAKEDONIJA da go procenis kako slab bilder....mozam da zamislam kako izgledas. Ali toa e..jbg....cistal jubomora.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 22:42
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

 Canon fotoaparatot....taaтрепкање

Тоа задоволство тебе ќе ти го препуштам.

Инаку денес, поточно вечерва, после пауза од еден месец, повторно се вратив на редовно вежбање.
Вечерашниот тренинг беше нозе. Малку поедноставен, но доволно да се започне.
Задна ложа, две вежби по 4 серии,
квадрицепс, три вежби по 4 серии, лесни оптеретувања и поголем број на повторувања. Одлично за некого кој нема намера да добивана голема мускулна маса, едноставно да си го одржи постоечкото и за оцврсти тонус.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 22:45
Vcerasniot trening збунетост ne bese toa denesзбунетост ili jas nesto sum utnalaзбунетост
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 22:50
Не пишав вчера, туку вечерва
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 22:56
Se izvinuvam, tolku mi seche големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 14:32
Се вратив пред еден час, толку ми беше убаво, ве гушкам сите што пишувате овде и што ме мотивиравте да почнам
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,342 секунди.