IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - baranje telefonska kompanija
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

baranje telefonska kompanija

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
bubicko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: baranje telefonska kompanija
    Испратена: 28.Декември.2009 во 20:31
imam edno prasanje dali nekoj moze da mi pomogne,za javuvanje international,jas sum momentalno vo USA.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2009 во 22:48
blago na tebe!среќа...a, shto majka barash da se javuvash pa tuka?!изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
jasminka11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jasminka11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2009 во 17:49
Hi bubicko,eve jas ke ti predlozam tel.kompanija koja e odlicna so cenite i besprekorna konecija,a imeto od kompanijata e PULSETEKOM,a ako sakas ke ti dadam i tel broj odma da im se javis i da se konektiras.

pozdrav bubi
Кон врв
bubicko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2009 во 19:02
Zdravo Jasminka i ti blagoradam za toa sto sakas da mi pomognes i bi te zamolila da mi dades tel.broj od taa komapnija da proveram kakvi ceni imaat za MKD,pa ke sporedam zatoa sto prasuvam i po dr komapnii,no veke od edna drugarka slusnav pofalini zborovi za PULSE i toa e dobro sto imaat opcija da se napravat tie long distance javuvanja i preku cell phone.Thx i ocekuvam odogovor.
Кон врв
bubicko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 20:57
Helloo,seuste nemam odgovor,no ke probam da gi najdam preku net,se nadevam imaat nivna web strana,a tolku se nadevav ke go dobijam brojceto od Jasminka,no sepak ima opravduvanje so Novogodisnite praznici.
Кон врв
bubicko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2010 во 20:18
Pa da nikoj ne e dolzen da mi dava tel.broj,no vo sekoj slusaj se snajdov i samata.Veke sum so pulse i konencijata im e odlicna,a ako nekomu treba long distance company,samo javete se na 1866-461-0240 i ke bidete usluzeni na najvisoko nivo.

pozdravce
Кон врв
jasminka11 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jasminka11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2010 во 21:07
E bravo bubi,si go nasla tel i bez nasa pomos i samata se uveri vo nivnata usluga,a sega ti preostanuva da se uveris i vo nivniot kvalitet na konekcijata.

pozdrav i od mene
Кон врв
sofi3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sofi3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 03:42
zdravo abe kazetemi dalie stvarno slusnav deka taa pulkse telekom imala i localen servis za 25$ neograniceno amerika canada zapadnoevropskite drzavi i makedonija.probav da se javam na toj brojot ama ne uspejav neznam zosto mi trazese extensan broj.daj te mi podetalni informacii ako znaete jasminka ili bubicko.
Кон врв
bubicko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2010 во 18:36
[QUOTE=sofi3] zdravo abe kazetemi dalie stvarno slusnav deka taa pulkse telekom imala i localen servis za 25$ neograniceno amerika canada zapadnoevropskite drzavi i makedonija.probav da se javam na toj brojot ama ne uspejav neznam zosto mi trazese extensan broj.daj te mi podetalni informacii ako znaete jasminka ili bubicko.

Da informacijata sto si ja dobija e tocna,imaat neograniceno da se javuvas USA,Canada i 16 zapadnoevropski zemji,vklucuvajki ja i Makedonija za samo 25$ mesecna pretplataa ako brojot go imas eve ke go napisam povtorno 1-866-461-0240 i baraj ext 7000 ili 7003,jas razgovarav so dvata agenti i bea navistina ljubezni i bev usluzena na najvisoto nivo.

pozdrav i se nadevam ke bides zadovolna i ti.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.