IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Форумски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ви е драг член на форумов???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ви е драг член на форумов???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 234>
Автор
Порака Обратен редослед
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 11770
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој ви е драг член на форумов???
    Испратена: 16.Декември.2017 во 02:41
,,,, site,,,a posebno edna shto nema ni slovo shtraknato,,,-:)
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2017 во 15:40
Јас не можам да издвојам посебни личности,зошто сите ми се драги на свој начин.
Со некои членови можеби сум поблиска со комуникација,но тоа не значи дека оние со кои сум немала комуникација помалку ми се драги.
Во суштина сум голем филантроп,се додека не наидам на спротивното од она што го чувствувам за луѓето .
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2017 во 23:24
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Почитувана Лотус,

Секоја игра на форум си има свои правила .
Никаде не стои Валерија или Орка .
Ако читаш погоре ќе видиш дека треба да избереш меѓу Своја и Бијонсе
Твоето нездаоволство од одредени Модератори можеш да го изнесеш во Проблеми и прашања
или преку лична порака се разбира ако имаш нешто конструктивно да предложиш во начинот на модерирање или било каква забелешка.

Не мора да ги упропастуваш сите теми и игри со свои лични провокации и фрустрации.

п.с Ако имаш  нешто против мене како модератор ,те молам прескокни ги моите подфорумидаSlusaj gospogo(bidejki vidov deka imas 44 god.)

1.Dali ti si direktorka na 600 vraboteni na nekoja fabrika ,pa vaka da se odnesuvas?Za sto se odnesuvas vaka,za ovaa sitnica.Znaci od start si neuspesna direktorka.A ti ne si direktorka.
2.Ova e forum za druzba i zabava,ne rabota.Site ze zezame i najmnogu se relaksirame.
3.Jas nisto ne upropastuvam ,naprotiv gi razubavuvam temite.
4.Koj se tie tvoi poforumi.Da ne e tvoj forumot.Ne si davaj mnogu znacenie.
5.Za 10god sto sum na forumot prv pat te citam da napises nesto,ti ne komuniciras so ljugeto.
6.Jas ne sum videla pametna osoba da sedi so godini so saati na idividi sekoj den.I zatoa smetam deka poradi 5 i 6 tocka ne si pogodna za moderator.
7.Jas sum zavisna od alista,ne sum moden kreator,no poradi taa moja zavisnost ,smetam deka se razbiram i smetam deka ti ne se razbiras.Prosti mi ako gresam.
8.Jas ne doagam min. 2 meseci na forumot,od revolt ,koja si ti taka da se odnesuvas so mene.
  Da koja si ti?Da ne me zaplasuvas nesto?Zasrami se,jas ne sum dete od 15 god,jas imam 42 god.

Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2017 во 15:36
l ne razbrav sega jas li bijonse li, po se izgleda nikoja
Zverka ili Orka?
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Онлајн
Поени: 93620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2017 во 15:22
Почитувана Лотус,

Секоја игра на форум си има свои правила .
Никаде не стои Валерија или Орка .
Ако читаш погоре ќе видиш дека треба да избереш меѓу Своја и Бијонсе
Твоето нездаоволство од одредени Модератори можеш да го изнесеш во Проблеми и прашања
или преку лична порака се разбира ако имаш нешто конструктивно да предложиш во начинот на модерирање или било каква забелешка.

Не мора да ги упропастуваш сите теми и игри со свои лични провокации и фрустрации.

п.с Ако имаш  нешто против мене како модератор ,те молам прескокни ги моите подфорумидаИзменето од Valerija - 01.Декември.2017 во 15:23
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2017 во 13:53
jas tuka samo dvajca gledam,
Orka(jas go vikam orce) on kako detence,kaj duvne veterot on po nego i valerija moderatorot:)) ona mi e kako ali ekspres prodazba,taka li se vikase ona kineskoto..Taka sto vo momentov nikoj ne mi se sviga.

A da eve vivi mislam e ok.
bijonse bese super ama ne doaga.


Изменето од lotus flower - 01.Декември.2017 во 13:56
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2017 во 20:07
Хмм... Орка ми е поинтересен за читање,за подраг ни едниот ни другиот.

Своја или Бјонсе

Изменето од zverka_ - 17.Ноември.2017 во 20:09
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18908
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2017 во 14:16
ne sum samoljubec голема насмевка

orka ili laki
vivi
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19173
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2017 во 12:54
Valerija i Orka голема насмевка

svoja ili vivi1


Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2017 во 09:08
и двете
Валерија или Орка
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 11770
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2017 во 16:21
,,,mha,,,SVOJA,,,-:),,,

,,,ZeZnAtA ili outlook123,,, ,,,

Изменето од pajser - 03.Ноември.2017 во 16:46
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2017 во 11:24
Dvete
Svoja ili svoja
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2016 во 02:03

Пајсер

Блу Скарлет/Виви?

Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 6941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2016 во 02:31
Габи
пнтер / пајсер?
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.