IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Фармерки
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фармерки

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 76>
Автор
Порака
johnnie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај johnnie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фармерки
    Испратена: 24.Декември.2009 во 13:39


Фармерки.... неизбежен дел од машката и женската гардероба....
Од 1850-тите год., кога биле "измислени", преку 1950-тите, кога станале популарни и масовно употребувани, пред се од тинејџерската популација, па се до денешен ден.... Levi's, Lee Cooper, Wrangler....


Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 13:49
Едноставно - не можам без нив љубов

Мора да се тесни, прилепени и еластични, комотни за секаква прилика, ги комбинирам со се и сешто, во зависност од прилика и расположение.

Не можам да си го замислам плакарот без десетина пара фармерки, во нив се чувствувам најудобно... како втора кожа ми се трепкање
Кон врв
johnnie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај johnnie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 13:54


Ха, ха, ха... исто и јас... (а кој впрочем не...)
Се комбинираат со се и сешто....
Инаку и јас ги сакам поприлепени.... како на мене, така и на убава женска нога....
Кон врв
johnnie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај johnnie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 13:55

Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 18:38
Мене отсекогаш ме интересирало што има под фармерки. голема%20насмевка
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 19:37
фармерките се виновни за многу разводи ..........
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 21:33
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

фармерките се виновни за многу разводи ..........
шо зборуваш бе?збунетост Како море криви?????
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 21:34
Јас сакам `цевка` фармерки, со потемна боја...
Најнови што ги купив се едни избледени, како во киселина потопениголема%20насмевка
Мајка ми не може да ме свати во тие, ама јас си ги обожавам, оти изгледаат клошарскитрепкање
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2009 во 21:38
мразам фармерки......
сакам по комотно да се чуствувам
Кон врв
johnnie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај johnnie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2009 во 10:00


Па има ли нешто покомотно од фармерки?


   


Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2009 во 10:56
navistina nema nishto poubavo od farmerki
jas sekakvi sakam tesni shiroki samo farmerka da eголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2009 во 11:07
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
johnnie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај johnnie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2009 во 11:39

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2009 во 16:10
Originally posted by johnnie johnnie напиша:Па има ли нешто покомотно од фармерки?


   За мене има
Дебели хулахопки и плетено фустанче
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 76>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,098 секунди.