IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Нова Година
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нова Година

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 14:12
2010 - дефинитивно најлоша година во мојот живот, се надевам нема никогаш да се повтори...  ненене
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 15:44
Жалам Литагаголемо%20гушкање
Напротив за мене беше една од најубавите години во мојот живот, ако не и најубавасреќа 
можам само да се надевам дека 2011 ќе биде еднакво добра како
и оваа што изминува.
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 16:27
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Жалам Литагаголемо%20гушкање
 
Не се секирај... големо%20гушкање добрата страна е што полошо од 2010 не може да ме снајде, само подобро... задоволствосреќа
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 16:29
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Жалам Литагаголемо%20гушкање
 
Не се секирај... големо%20гушкање добрата страна е што полошо од 2010 не може да ме снајде, само подобро... задоволствосреќа


Истото си го реков и јас на себе  си.тага
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 17:13
KOGA   ja precekuvam nova godina so udobstva i slava mi pominuva za sekunda i si mislam nisto da ne ne se slucilo a koga ja precekuvam na ladno   i   bez nisto si gi izmeruvam setilata na izdrzlivost koi znaat vo svesta da formiraat zoni na cuvstva od svetot na serioznosta.i togas se   prasuvam zosto neznam da gi cenam   ubavite   nesta.i pak povtorno se postaro se vrtam vo krug toplo pa ladno dobro pa loso..............................
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 21:12
Претходнава беше онака... просечна...
Естрогенот се повеќе и повеќе ме маваше во глава, ма ништо посебно.
И сега демек, доаѓа новава 2011. И се ќе си биде исто, исти проблеми, исти работи, само друг календар.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 23:21
таман се свикнав да пишувам 2 0 1 0 , треба да се свикнувам на 2 0 1 1 . пих!
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 23:24
Originally posted by ПодВодно ПодВодно напиша:

таман се свикнав да пишувам 2 0 1 0 , треба да се свикнувам на 2 0 1 1 . пих!


хаха..јас првите неколку честитки ги изнапишав -
среќна нова 2010ох
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2010 во 23:37
se nedevam deka kje bide posledna so cigarite
teshko ama mozno
neznam
fak
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 15:38
Во 2011 се надевам дека ќе го пронајдам скриеното богаство некаде таму...плазење
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 20:39
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Во 2011 се надевам дека ќе го пронајдам скриеното богаство некаде таму...плазење


dzabe kje baras, najdeno e i ne go daam.
Incredible Blue
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2010 во 14:01
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

можам само да се надевам дека 2011 ќе биде еднакво добра како
и оваа што изминува.
 
само неколку денови поминаа откако сум го напишала ова, но
доволно за да се променат некои работи и да ми укажат
дека следнава 2011 ќе биде една од најтешкитетагасршено%20срце
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2010 во 18:39
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:


хаха..јас првите неколку честитки ги изнапишав -
среќна нова 2010ох


Уф, заборавив да купам честитки ох
Туку ај прво на мене малку кеиф да си направамсмешен...за другите писма по гулаби трепкање  плазење
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2010 во 19:20
Имав многу желби да и кажам на 2011 година, но ми остаана само една - ДА НЕ СЕ ПОВТОРИ 2010.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.