IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Нова Година
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нова Година

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 11:23
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

дедо мраз сакам да ми донеси некоја плава, згодна , со плави очи и сочни усни...

не го бидува веќе вака...трепкање
 
 
Повели намигнување 
 
Асдис%20Ран!%20Руса,%20гола%20и%20много%20секси%20в%20Maxim
  еее...баш ваква...
уште да беше до мене, а не пред мене , убаво ќе бешетрепкање
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 12:00
sakam samo zdravje i ljubov vo sekoja ,,nova godina,,среќа
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2009 во 13:21
Еве и јас ќе напишам накратко:

2009 ќе ја паметам како една од најдобрите години што сум ги имала.
Ми се случија толку многу прекрасни работи, а успесите на скоро секое поле оваа година ги имаше полно задоволство
Ми се пружија одлични шанси кои веднаш ги зграпчив и на крај резултатот беше повеќе од одличен задоволство
Ќе ја запаметам како година во која доста патував
. И надвор од државава и во државава.
Од тие патувања стекнав нови пријатели со кои контактирам и до ден денес.
Прифатив една работа за без пари што ми е навистина многу мило. Нешто што навистина ме исполнува.

Имаше и неколку негативни работи: прекинување на едно долгогодишно пријателство, проблеми со здравјето, мали турбуленции во семејството.

Во новата година сакам здравје, среќа, да се запишам на факс...

П.С и пакетче нормално плазење
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 14:23
Dobro%20jutro%20želim%20svima,%20hitam%20darovima%20puno%20lijepih%20želja....06.12.2009
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 14:29
Originally posted by pcelka pcelka напиша:

Dobro%20jutro%20želim%20svima,%20hitam%20darovima%20puno%20lijepih%20želja....06.12.2009

да се скриеме иде дедо мразне%20кажувај%20никому
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:26
оооо.... баш ми е мило за темава

значи, по мали ( добро, не така мали ) промени во мојот карактер и моето однесување и по пожолтувањето на мојот зелен памет ( значи сега ми е уште ж'т ) сфатив што и како треба со некои,..... а и конечно разбрав зошто мајка ми ми вика облечи се ќе те боли половината...

мноооооогу, мнооогу нови пријателства,... дружења, испаѓања... најмногу ќе ја запаметам по дружбата со швеѓани,.... кои иако ги видов по 3ти пат во животот,... со задоволство можам да кажам дека денес ми значат многу повеќе од роднини... и се разбира, се надевам да ја завршам оваа година и да ја почнам наредната со малооо гостување кај нив....

и... пакетче... недиетално
Кон врв
Tetratka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: дрвара
Статус: Офлајн
Поени: 5153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tetratka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:30
сакам пакетче....
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!

Кон врв
Tetratka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: дрвара
Статус: Офлајн
Поени: 5153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tetratka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:30
Originally posted by pcelka pcelka напиша:

Dobro%20jutro%20želim%20svima,%20hitam%20darovima%20puno%20lijepih%20želja....06.12.2009


пчелка е мојот дедо љубовмраз...бакнежбакнежбакнеж
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!

Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:35
Originally posted by vlad0 vlad0 напиша:

ваљда ќе излезам и ќе пукам петарди со другари по селово или со сани ќе излеземе не се знае..тоа е повеќе до неа од колку до мене


Која Сани бе?! изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
Tetratka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: дрвара
Статус: Офлајн
Поени: 5153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tetratka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:44
голема%20насмевказбунетостзбунетостабе кога е нова година годибава?
збунетост
збунетост
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 20:33
Годинава...беше со еден збор- интересна...

Многу караници со моитеголема%20насмевка
Прекинување на пријателство со тогашната моја би еф еф...плазење%20злонамерно
После љубовен тријаголник во кој (незнам како) и јас бев вплеткана...изненадување
Многу дружби, излегувања, танцувања....танцување

А од новата година го сакам се горе наведенотоголема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 20:35
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Originally posted by vlad0 vlad0 напиша:

ваљда ќе излезам и ќе пукам петарди со другари по селово или со сани ќе излеземе не се знае..тоа е повеќе до неа од колку до мене


Која Сани бе?! изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување

нејќеш да излеземе мило???
не те викам за петарди зато реков или петарди или санибакнежне се лутиголемо%20гушкање
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2009 во 17:27
Се потсетив по што ја запамтив 2008, па  да си кажам дека 2009 ке ја памтам минимални но значајни, убави работи во семејството, работата и животот.
Ке ја памтам и по заушките, а сега и по стравот од свинскиот грип.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2009 во 11:55
Hmmmmmmm interesna tema .....
Sekoja godina nosi po nesto vredno za pametenje koga si odi ama 2009 za mene ke ostane vecno zapametena ......
Mozam slobodno da kazam deka vo 2009 imav ekstremno losi i ekstremno dobri migovi, denovi, nedeli ...... Ke ja pametam kako presudna godina vo mojot zivot, godina koja jasno mi go pokaza pravecot vo koj ke mi odi zivotot vo godinite sto doagjaat .... rascistiv so prioritetite, se rodiv uste ednas kako nova i posilna .... posle mnogu kisni denovi dobiv uste edno sonce koe ke me gree ponatamu среќа...
Znaci generalno godina na mnogu zrtvuvanja ama sekoe vredno ......
 
Od 2010 ne ocekuvam nisto .... samo se nadevam na mirno more намигнување
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,174 секунди.