IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - - 1001 Ноќ - Помогнете =( !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

- 1001 Ноќ - Помогнете =( !

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
Автор
Порака
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 11:46
и дека шехерезад и онур ќе се разведат...

Изменето од ma4kica - 18.Ноември.2009 во 11:47
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 13:34
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

и дека шехерезад и онур ќе се разведат...
stvarnoтагазбунетост
Кон врв
dan4o Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dan4o Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 14:30
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:


Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

и дека шехерезад и онур ќе се разведат...
stvarnoтагазбунетост
A ONUR I SEKERZAD I U PRIVATEN ZIVOT SA ZAEDNOOO MNOGU SA SLATKIII......:D GI OBOZAVAM
Кон врв
kapo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kapo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 14:56
da ne vi fakam krivini od temata ama stvarno ke pocnele site filmovi i serii i stranski emisii da gi pravat so sinhroniziran prevod???
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 22:12
Originally posted by dan4o dan4o напиша:

Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:


Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

и дека шехерезад и онур ќе се разведат...
stvarnoтагазбунетост
A ONUR I SEKERZAD I U PRIVATEN ZIVOT SA ZAEDNOOO MNOGU SA SLATKIII......:D GI OBOZAVAM

шехерезад и онур во приватниот живот се венчани(т.е сакав да кажам-не се само заедно,туку се во брак)..правеле свадба на 7 август оваа год.

анита...на шехерезад ќе и кажат дека онур дал таков предлог на друга вработена во фирмата и она ќе сака да биде што подалеку од него, ама на крај пак се заедно...последната епизода колку е трогателнааа
инаку ќе се дознае во филмов дека онур има ќерка со друга жена која ќе ја прифати како свое дете...
а сега оние епизоди што идат...бену ќе почне уште повеќе да пие,ќе се предозира со апчиња и виски...онур ќе ја побара за жена(овој пат со прстен) и она ќе прифати...инаку онур ќе го застрелаат,ама ќе преживее....и ај да не ви раскажам се...преубава е серијава

Изменето од ma4kica - 18.Ноември.2009 во 22:17
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 22:38
 
 
  мачкица, ај кажи ма уште ова,  што ќе се случи со овој
братов на Фусун   ???   голема%20насмевка
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2009 во 23:01
А зошто е трогателна последната епизода? Нешто жално ќе се случи?
Не не оставајте сега вака во недоумица.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 02:37
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

А зошто е трогателна последната епизода? Нешто жално ќе се случи?Не не оставајте сега вака во недоумица.

еве онака некои поинтересни настани...инаку нема да биде жална последната епизода...баш напротив..најубавата епизода...кога дефинитивно веќе нема нешто што може да ги раздели шехерезад и онур...и ќе си живеат среќнооооо.....
во 23та епизода ќе ја претепаат шехерезад,а онур добро ќе го среди типот што ќе ја претепа...бурхан ќе се зближи со шехерезад и ќе почне шехерезад да го носи каан кај нив...али ќемал ќе се врати дома,и ќе и се извини на шехерезад за тоа што го направил во минатото....после тоа(по некоја епизода) иде ранувањето на онур...
таа зеине(или како и да се вика) нема да сака да го напушти керем па затоа зафер ќе ја тргне од проектот,а таа пак ќе објави слики кај што се керем и бену(мислам дека беа сликани тогаш кога бену се предозира) и мајка му на керем ќе го промени мислењето за бену....гани ќе почне да работи во фабриката на бурхан и за чудо добро ќе му оди ....џансен(онаа љубовницата) ќе остане трудна и али кемал ќе ја напушти куќата(онака дефинитивно) и дури и бурмата ќе и ја остави,,,,зафер ќе се вљуби во мелек....
...продолжува....

Изменето од ma4kica - 19.Ноември.2009 во 02:39
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 10:45
црвенеењеfalaaaaa machkice, priznavam, se navlekov na serijavaголемо%20гушкање
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 14:58
леле и јас....т.е одамна сум веќе навлечена,па и по трети пат ја гледам и пак ми е интересна :D
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 17:59
 
 
  еве сум и јас како вас.....намигнување.... и замислете и вечерва ќе ја има   голема%20насмевка...
само заради  онаа другана на сител....хи,%20хи...
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 18:16
Originally posted by pcelka pcelka напиша:

 
 
  еве сум и јас како вас.....намигнување.... и замислете и вечерва ќе ја има   голема%20насмевка...
само заради  онаа другана на сител....хи,%20хи...


хахахах, да бе не ми текна дека е за тоа, во право сиголема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Al3n10robinho Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Al3n10robinho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 19:38
Хаха.. Ако ми беше за " Youtube " ја немаше да побарам помош - XD..
Друго е кога оригинал MP3 ќе земеш, затоа и ја отворив темава , сите 11 песни ако некој ги нашол, или ги има , да постави линк со mp3 - ки , а не " извадок " од
Youtube :) !
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2009 во 22:17
црвенеењеОпрости, извини, појма неам за тие работи, мене најлесно ми е да кликнам јутјуб или евентуално Арес и од таму да снимам. црвенеење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.