IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - МАКЕДОНИЈА...и се е можно!?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

МАКЕДОНИЈА...и се е можно!?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 616263
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2016 во 07:59
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2016 во 19:53
намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2016 во 12:14
Па нели до тука и ова што го видовме,бидна.
Останува уше клептоманов со црпнатиот коалиција да си направат.
И да си сркаме шо сме си надробиле.
Две работи у целиве избори ме бендисаа.
Конечно дијаспората дигна раце,не џабе и избегале(спасуваааајте,извлечете ме)
И албанциве покажаа поголеми општествени вредности.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2016 во 18:21
ВМРО-ДПМНЕ:

ДИК да ги објави резултатите од гласањето на изборите

изненадувањене

Што се случува во ДИК-от НАШ (самоуправен) .....што (и каде ли) заглавиле!?
Времето на местења е одамна поминато , а и ВИЦЕто не прима(л) појке КЕШ.
Само жирално ....велат!?.

Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2017 во 14:12
До кој стадиум (кој овде е „објаснет„) , е стасано во република Македонија!?.

намигнување


Изменето од novace - 20.Февруари.2017 во 14:14
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2017 во 18:26
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2020 во 11:33

во првиот Пост од темава цитиран е напис од Дарко Јаневски во НоМа од 29.11.2009

бидејќи испарил еве го цел повторно ...

[1] http://www.mn.mk/aktuelno/687-Aleksandar-Makedonski-Slovenite-i-Kiro-Gligorov?format=pdf

ова некак се надоврзува на еден случаен абер на фб утрово каде постирајќи коментари за Бездомните Сограѓани налетав и на Инфо за Сестра Марија која е Исчезната од почетокот на Фебруари, Помолете Се И За Неа И За Сите Исчезнати За Господ И Нив и Нам Во Вакви Времиња Да Не Не’ Заборави ...

https://www.facebook.com/NiKoLaKrilatLav/posts/3685465304828595


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 616263
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.