IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Што најмногу ве иритира
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што најмногу ве иритира

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 17181920>
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2014 во 00:14
Што преќутувам работи,од кои јас си трпам.
Ајде ради ова,ајде ради овој...
Треба да почнам "ѓубре" со ѓубриња да бивам.
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21931
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2014 во 00:39
во моментов што сум седната дома, а не во гужвата да ја гледам Розга лутина
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Pforzheim
Статус: Офлајн
Поени: 32072
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2014 во 10:02
sto koga ke stanam treba prvo kafe da kupam , a potoa i da go varamизненадувањелутина
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2014 во 17:51
Ситуација како денес!
Кога сите очекуваат да висиш на конец за нив и да им бидеш нешто налик личен асистент што своето знаење и пријатели ќе ги користи за да им врши работа на сите освен на себезамисленост
Се јавува пријателка моја и муабетов..

- Она: Еј Линче, како си? Што има ново?
- Јас: Еве седам на работа, што да има, знаеш се по старо.
- Она: Знаеш што? Ми треба хитно да ми најдеш превоз за во петок за Лептокарија!!!
- Јас: Не знам Марија, баш за петок? Побарај по агенцииве.
- Она: Нееее, нигде нема! Ајде ти имаш луѓе, ти си Гугл, ти си светица, ти си чудо на природата за туристички аранжмани, најди ми хитно ми е, најхитно!! Одма да ми кажеш!

И и најдовух
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2014 во 22:16
Кога се прави на три и пол, а уствари е петнаесет до четири лутина
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21931
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2014 во 23:00
оговарање... поприлично ме иритира...ако оговара некој друг, по дифолт, после ќе ме оговара мене
невкусни зафрканции и лигавење од типот срце, душо...

Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2014 во 23:26
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Ситуација како денес!
Кога сите очекуваат да висиш на конец за нив и да им бидеш нешто налик личен асистент што своето знаење и пријатели ќе ги користи за да им врши работа на сите освен на себезамисленост
Се јавува пријателка моја и муабетов..

- Она: Еј Линче, како си? Што има ново?
- Јас: Еве седам на работа, што да има, знаеш се по старо.
- Она: Знаеш што? Ми треба хитно да ми најдеш превоз за во петок за Лептокарија!!!
- Јас: Не знам Марија, баш за петок? Побарај по агенцииве.
- Она: Нееее, нигде нема! Ајде ти имаш луѓе, ти си Гугл, ти си светица, ти си чудо на природата за туристички аранжмани, најди ми хитно ми е, најхитно!! Одма да ми кажеш!

И и најдовухАма си ја зафркнала, значи збор нема! Она тебе
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21931
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2015 во 00:56
Кога некој намерно се однесува идиотски, хранејќи си го само своето его болен
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2015 во 04:33
Glupavi luge,bez maniri,

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2015 во 00:46

кога ми се влечкаат на пешачки како на корзо и си титкаат на телефоните!
така па еден титкајќи се плесна во една бандера, а јас во колата се изнасмеав ѓавол

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 102410
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2015 во 19:11
Вчера корегиран нокт,денес ми се скрши...е па ,ме иритита максимално.
Особено кога треба да се оди на гостизбунетостголема насмевка
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2015 во 17:30
Koga odvojuvam vreme za da gi gledam vardarki a tie ti dadat do znaenje deka zaludno trosis vreme gledajki gi
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21931
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2015 во 00:30
Не најмногу ама многу ме иритира кога вози скапа кола
а ја паркирал на сред тротоар лутина
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 102410
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2015 во 17:27
Осамени душички кои
" се грижат за туѓата среќа "
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 17181920>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.