IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Топ место за секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Топ место за секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
Прашање: OMILENO MESTO ZA SEX
Одговор Гласови Статистика
6 [7,41%]
1 [1,23%]
5 [6,17%]
15 [18,52%]
7 [8,64%]
6 [7,41%]
1 [1,23%]
2 [2,47%]
3 [3,70%]
11 [13,58%]
5 [6,17%]
2 [2,47%]
10 [12,35%]
4 [4,94%]
3 [3,70%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 00:00
top mesto za sex: kamin, muzice,vino,priguseni svetla.......i akcijata moze da zapocni
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 00:08
Od seto ova samo javnoto wc bi go isklucila kako izbor .... za drugoto sto da ne ........ako ste so vistinskiot partner mestoto e najmalku bitno ....
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 00:10
На полноќ во воз....и на отворено на дожд...
 
тие две ми го вртат паметот....трепкање
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 00:15
Од понудениве 3 и 8 ги исклучувам,другиве варијанти ми се примамливи
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 01:54
ako mu ja skries puskata na doticniot,moze da gi probame siteголема%20насмевка
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 02:02
Originally posted by bodeti bodeti напиша:

ako mu ja skries puskata na doticniot,moze da gi probame siteголема%20насмевка

збунетост
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 02:18
во грмушка......хихихихихи
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2009 во 02:31
Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Originally posted by bodeti bodeti напиша:

ako mu ja skries puskata na doticniot,moze da gi probame siteголема%20насмевка

збунетост
ti tekna li? ke pravime biznis iliзбунетост
Кон врв
mladen84 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mladen84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2009 во 01:23
На покрив од некоја куќа
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2010 во 08:44
nemoze vaka... najdov nekolku sto mi se top.. morav da biram samo za edno.. daj napravete da se glasa za poveke!!црвенеење
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
na oko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

koj sum jas koj sum jas

Регистриран: 25.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4866
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na oko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2010 во 09:58
na fudbalski teren na poluvreme???????????
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12849
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2010 во 10:02
NA MEK TEPIH PRED KAMIN...
 
 
...tepih imam,ne e bas mek,ke zavrsi rabota,ama kamin ..jok!dotogas ke apsciniram..тага
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2010 во 23:08
NA otvoreno i toa dodeka pagja dozjd..........да
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
TheHacker Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I see you!

Регистриран: 07.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheHacker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2010 во 12:02
Доколку вашиот сексуален живот е затворен во вашата спална соба, водењето љубов под ведро небо може да ја намали монотоноста. Има толку многу места, а вие треба само да одберете дали тоа ќе го направите на плажа, на планина или можеби во дворот.
Во природа!
Носете облека која може да се отстрани само од едната страна така нема да морате да се соблекувате целосно. Деловите од телото кои не се изложуваат често на сонце, може да изгорат, затоа користете препарати за сончање со висок заштитен фактор. Сепак, по нанесувањето на заштитните препарати треба да ги измиете рацете затоа што кондомот може лесно да пукне. За да се заштитите од бубачките во тревата, постелете покривка.На плажа!
Водењето љубов на плажа звучи премногу секси, но песокото е насекаде. Доколку патите од циститис, плажата не е најдоброто место на кое можете да водите љубов. Важно е да ја одржувате хидратацијата на ниво додека сте под сонцето.Во вода!
Водењето љубов во вода може да предизвика иритација на гениталиите поради хемикалиите кои ги содржи водата. Истотака недостаток е и тоа што не можете да користите кондом во вода.

Со заеднички сили!
Некои парови сакаат да гледаат додека други го прават тоа, или пак сакаат да бидат гледани. Овие егзибиции можете да ги остварите доколку пребарате на интернет за вакви локации.Дали е легално?!
Не е против законот да се води љубов на јавни места, но можете да се соочите со законот доколку им сметате на минувачите, затоа е потребно да бидете дискретни, па дури и да се наоѓате во сопствениот двор.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.