IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовни СОВЕТИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовни СОВЕТИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5051525354 62>
Автор
Порака
bubi19 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Март.2014
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubi19 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2014 во 22:04
Originally posted by fiks fiks напиша:

Мачно е али,ако може некого да сакаш а се однесувал најлошо спреме тебе?

Мене тоа ми е надвор од било каква логика.


е како де? и јас тоа се прашувам... а што се не ми правеше, ми зборуваше секакви нешта, не сакаше да биде со мене, ме падеше кога ќе одев кај него, ама помина... и пак умот ми е кај него... тешка е ситуацијата премногу, не може никако да си го средам животот...
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2014 во 22:06
Според мене проблемите сами ги си направила,и од како се решиле,пак си ги зафркнала.

Батали тој бившиот,гледај сегашниот и детето, и биди среќна што ти простил за неверството,секој тоа не ќе го направи.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2014 во 22:11
Mozes ,prestani da mislis na nego so toa sto ke si go gledas sincheto i ke se fokusiras na nego, ke si igras so sinceto ....
Ke mu predlozis na soprugot da odite nekade na vikend site zaedno ....
Pocni da si go gledas soprugot so drugi oci ...sepak toj e tatko na tvoeto detence ...
Toj nekoj koj ne e so tebe a ti mislis na nego i sama kazuvas deka ne zasluzuva da mislis na nego ..zosto mislis ? bil drzok i aroganten so tebe ,znaci voopsto ne te pocituval i ti namesto da mislis na toj sto te saka i te ozenil ti velis deka ne mozes da prestanes da mislis na nego?
Ne zezaj ...
p.s. gledaj da si pocesto vo krevetot na tvojot soprug i nestata ke se smenat среќа
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 01:13
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:02
Originally posted by bubi19 bubi19 напиша:

Originally posted by fiks fiks напиша:

Мачно е али,ако може некого да сакаш а се однесувал најлошо спреме тебе?

Мене тоа ми е надвор од било каква логика.


е како де? и јас тоа се прашувам... а што се не ми правеше, ми зборуваше секакви нешта, не сакаше да биде со мене, ме падеше кога ќе одев кај него, ама помина... и пак умот ми е кај него... тешка е ситуацијата премногу, не може никако да си го средам животот...
umot e cudna covecka sostojba bubi, ke pomine среќа
vivi
Кон врв
д4б3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Lord OFF the topic

Регистриран: 31.Јули.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај д4б3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:14
Originally posted by brza brza напиша:



бара од 6то одделение изненадување
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:19
zasto, na digitron brzo ke resi...ke dojde do brojotзамисленост
vivi
Кон врв
д4б3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Lord OFF the topic

Регистриран: 31.Јули.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај д4б3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:26
бе како дигнитрон

се е само корени од степени на 2
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:27
pa ima napredni digitroni...neka proba
vivi
Кон врв
д4б3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Lord OFF the topic

Регистриран: 31.Јули.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај д4б3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:27
да стави некоа система од частни диференциални уравнениа од 3ти ред
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2014 во 09:29
jas od sredno gi resavam toa sinusite i kosinusiteзадоволство
vivi
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2014 во 14:45
,,,na zhena nikogash ne i kazhuvaj nikogash,,,размислување
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2014 во 00:04
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2014 во 23:35
Таа си го изгуби срцето, а тој неа....
 Кој изгуби повеќe...?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5051525354 62>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.