IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 12:14
pak li pocnavte....mislam vreme e za KLJUC!!!
Кон врв
elizabeta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elizabeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 12:28
bas ima dobra diskusija, ako dvajca se zakaraat na tema ne treba kljuc, opomeni gi niv, izbrisi gi , bilo kako, za drugite da si prodolzat na temata zatoa sto e interesna
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 12:42
Originally posted by elizabeta elizabeta напиша:

bas ima dobra diskusija, ako dvajca se zakaraat na tema ne treba kljuc, opomeni gi niv, izbrisi gi , bilo kako, za drugite da si prodolzat na temata zatoa sto e interesna


elizabeta......ke primetis i ti sto sakam da kazam ali ipak fala za sovetot no nema da go prifatam
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 12:47
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by elizabeta elizabeta напиша:

bas ima dobra diskusija, ako dvajca se zakaraat na tema ne treba kljuc, opomeni gi niv, izbrisi gi , bilo kako, za drugite da si prodolzat na temata zatoa sto e interesna


elizabeta......ke primetis i ti sto sakam da kazam ali ipak fala za sovetot no nema da go prifatam


nemozam od ovaj (SUGAAAAAAAAAAAAAAAAAV) pc da staam hzperlink, ke go nadoknadam toa eve prai kopi-pejs..
http://www.forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=2521&PN=1
i uveri se sto sakav da kazam
Кон врв
elizabeta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elizabeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 12:52
zborev opshto, ako dvajca se karaat na nekoja tema, ne treba moderatorot da ja zakluchi temata zaradi niv i da im ja prekrati diskusijata na drugite koi se zainteresirani za istata, tuku niv da gi sprechi, mislam sega me razbra  Smile
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2006 во 12:56
Originally posted by elizabeta elizabeta напиша:

zborev opshto, ako dvajca se karaat na nekoja tema, ne treba moderatorot da ja zakluchi temata zaradi niv i da im ja prekrati diskusijata na drugite koi se zainteresirani za istata, tuku niv da gi sprechi, mislam sega me razbra  [IMG]http://www.forum.idividi.com.mk/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />


elizabeta...ti staviv link i ke vides DEKA NE SE DVAJCA!!! pozdrav
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2006 во 23:57
gi citkam povremeno i drugite, ama idividi mi e najdobar....
tamu sum ko u tuga kuka... iako dosta clenovi gi srekavam i tamu...sepak idividi e podobar od site drugi....
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2006 во 00:08
pa da
Кон врв
Prparim Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Prparim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2006 во 13:53
 
Нормално е да си се сакате. Може и јас ќе ве засакам.
 
Сега засега мислам дека најзабавен е оној најмасовниот.
 
 
Кајгана.
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:24
за масовноста оди кажи на баба ти од тие што стојат дека се онлајн нема ни 10% добра финта е тоа за такви како тебе
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 13:26
@prparim....kolku pati mi se ima sluceno na messenger da mi kazat deka sum onlajn na sajtov ali ustvari sum odlogiran.....
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 15:36
Ајде, деца, без кавга, секој си има свој драЖ!
 
Некој помасовен некој помалку масовен.
 
Мир меџу животињама.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 17:16
Идивиди разбира се
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2006 во 09:48
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

@prparim....kolku pati mi se ima sluceno na messenger da mi kazat deka sum onlajn na sajtov ali ustvari sum odlogiran..... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
и да знаеш дека ќе стоиш онлајн најмалку еден саат ако не и повеќе, а и много онлјан што се не ни постотат зарем не сте се запрашале како може уште рано на сабајле да има 150 коринсици онлајн
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,283 секунди.