IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
кајгана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај кајгана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 19:38
Originally posted by nindza nindza напиша:

znaci ednoglasno sega moze da se kaze deka idi vidi e najdobar forum 
немој да брзаш, ако ја снема кајгана тука е мотика(само регистрирај се и потоа да те видам кој е најдобар форум)
мотика закон
Кон врв
кајгана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај кајгана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 22:35
ја пуштија мотика ајде сите таму со дав и кафка
мотика закон
Кон врв
breza Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај breza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2006 во 14:49
Многу Ви се штури коментарите .
За да кажете дека ИДИВИДИ е најдобар портал треба малку да образложите зошто,не само давате некаква констатација и толку.
Бреза-Брезово
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2006 во 14:51
sturi
so sturi
nekoj so tri zbora kje kaze se
a nekade mozete da nategnete pita ili da vrtite kako macka okolu vrukja kasa a da nekazete niso
nislis deka dolzinata e presudna
toa posledno ne se odnesuva na sex
Кон врв
кајгана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај кајгана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 17:27

DeadConfusedConfusedConfusedнаидентификуван летечки објект DeadDeadDead

мотика закон
Кон врв
begu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај begu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 18:07
Pa jas i neznam nekoj drug forum pa zatoa ovaj mi e najdobar .
Veruvaj i vo toa sto ne go gledas .
Кон врв
svetlana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај svetlana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 22:51
http://www.zlatna.kajgana.com
 
уште еден форум кајгана Big%20smile
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 23:29
Originally posted by svetlana svetlana напиша:

http://www.zlatna.kajgana.com
 
уште еден форум кајгана Big%20smileThe connection was reset

The connection to the server was reset while the page was loading.  Confused  nesto ne e vo red so taa strana  Smile
znaci sepak idividi  zasluzeno go zadrzuva prvoto mesto Wink     

     
     
     

     
       
       

         


Кон врв
spektar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spektar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2006 во 18:15
ExtraTip.org - Super forum za oblozuvanje...Analizi, prognozi, tipovi...Posetete go pa posle komentirajte Wink
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:14
Кајгана за многу малку време се враќа во етер.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
Retardinjo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Retardinjo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 01:24
  http://forum.motika.com.mkзашто го нема мотика форумот бе ејјј. најзабавниот и нарулз форум у мк според мене е МОТИКА ФОРУМО, идивиди има лош стил не ми се многу допаѓаConfusedConfusedConfused

Изменето од Retardinjo - 23.Септември.2006 во 10:39
Кон врв
мац:) Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај мац:) Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 20:51
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

  http://forum.motika.com.mkзашто го нема мотика форумот бе ејјј. најзабавниот и нарулз форум у мк според мене е МОТИКА ФОРУМО, идивиди има лош стил не ми се многу допаѓаConfusedConfusedConfused
Добар е форумот, да не е твој???
Кон врв
кајгана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај кајгана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 21:49
ne ne e negov inaku zdr retard Embarrassed
мотика закон
Кон врв
мац:) Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај мац:) Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2006 во 20:56
Originally posted by Retardinjo Retardinjo напиша:

  http://forum.motika.com.mkзашто го нема мотика форумот бе ејјј. најзабавниот и нарулз форум у мк според мене е МОТИКА ФОРУМО, идивиди има лош стил не ми се многу допаѓаConfusedConfusedConfused
кагана рулз бе
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.