IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 26272829>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Flasher Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flasher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 14:34
ИдиВиди и на ИТ форумот :)
Кон врв
TheHacker Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I see you!

Регистриран: 07.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheHacker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 15:59

ИТ.ком.мк
ИДИВИДИ.ком.мк

Мотика и Багра беа добри форуми ама Мотика веќе го нема а багра пропадна.

Изменето од TheHacker - 09.Јули.2010 во 20:39
Кон врв
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 22:10
Heh, so se zejbavate be idividi? Badijala e najdobar, posetete go pa ke se uverite...
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 13:08
Ова фејсбуков ја уништи забавата на форумите.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
S.Kocev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај S.Kocev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2010 во 13:24
Originally posted by hacko hacko напиша:

Heh, so se zejbavate be idividi? Badijala e najdobar, posetete go pa ke se uverite...


Не ти чини БАДИЈАЛА ФОРУМОТ друже!!
Kirk Hammett RULES!!!
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2010 во 11:25
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

“Нигде на светов под вишно небопод златен сончев сјај,толку убаво место немако мојот ИДИВИДИ рајљубовљубовљубовљубов


ееее ...
било, па поминало
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2010 во 16:59
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Секако, јас никаде не именував конкретен форум, нели? А тоа што некој си се препознал па си ја има мувата на капата...негов проблем. Значи дека сум го/ја погодила работата во срж.намигнување

И да, зошто ми се допаѓа идивиди форумот: поради тоа што сметам дека е најкултурен, (можеби не најмасовен но со пософтицирани и поквалитетни дискутанти), модераторите се вредни и не седат како кукли туку реагираат на сите недоличности и отстапки од нормалниот тек на дискусијата, темите се повеќе од интересни , владее некоја топлина и атмосфера што ја нема на други места.
Да да , посебно ќе го нагласам почитувањето на правилата на идивиди форумот

Кога во цела Македонија би се почитувале законите и владата би реагирала на сите недоличности  , како што тоа го прават модераторите на ИДИВИДИ , тогаш можеби и ќе имавме убаво место за живеење и помирен живот ...........можеби мечтаење
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Септември.2010 во 12:45
...se znae...голема%20насмевкаIDIVIDI..forum..да
Кон врв
MisterSk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisterSk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2010 во 17:41
http://izvicnik.tk
Кон врв
The_GhoSt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Септември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The_GhoSt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2011 во 01:19
идивиди, кајгана, ит.
Кон врв
Klara-D Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klara-D Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2011 во 14:06
Idividi, i sajtot i forumot, mi se dopagaat i navistina zabavni se среќа
Кон врв
pHp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2011
Локација: Rwanda
Статус: Офлајн
Поени: 1477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pHp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2011 во 15:44
ТОП е idividi
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2011 во 00:01
bio je.....nekad...davno.... изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Alex1970 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alex1970 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2011 во 12:14
IDIVIDI nema konk*rencija
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 26272829>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,133 секунди.