IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Најзабавен мк-форум е:
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најзабавен мк-форум е:

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 29>
Прашање: Кој е најзабавен мк-форум?
Одговор Гласови Статистика
189 [60,38%]
46 [14,70%]
13 [4,15%]
43 [13,74%]
22 [7,03%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
dalilabela Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dalilabela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 09:22
Прв Македонски форум со свој линк за TV!
 

Телевизијата е сеуште во екпериментална фаза, но наскоро ќе биде во полн сјај.

http://forums.mymacedonia.eu
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 09:42
Nekogash neprikosnoven beshe forumot na Ajvar.com kade i shto bev moderator ne radi toa shto bev moderator no ako nekoj go posetuval toj forum znae zoshto beshe najdobar ali ete se desi toa shto se desi koga gospod ke zamesa prsti nema beganje...
Inaku idividi e ok samo malce mi smeta shto nekoj temi dosta pati se povtoruvaat.
Itn...
Кон врв
кајгана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај кајгана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2006 во 18:54
kajgana se razbira
мотика закон
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2006 во 01:17
кажи ми една работа во која кајгана е најзабавен форум????
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2006 во 09:41
idividi se rzbiraThumbs Up
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2006 во 16:06
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Nekogash neprikosnoven beshe forumot na Ajvar.com kade i shto bev moderator ne radi toa shto bev moderator no ako nekoj go posetuval toj forum znae zoshto beshe najdobar ali ete se desi toa shto se desi koga gospod ke zamesa prsti nema beganje...
Inaku idividi e ok samo malce mi smeta shto nekoj temi dosta pati se povtoruvaat.


Баш ме потсети на ајвар...

Беше на почеток добар, после премногу глупости имаше...
Јас сум за Багра пошто горе/доле остана иста по „квалитет“ (мада иста приказна по сите мк форуми... сепак тој ни е менталитетот)...
Кон врв
Garfield Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 381
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Garfield Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2006 во 14:32
Има еден, само з а одбрани личности, отворен за сите, ама неможе секој да се снајде, не е доволно неарен у глата.
The cat...always lands on her feet, regardless!!

Кон врв
MisIca** Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIca** Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2006 во 16:29
Ajde site kaj kafka na MOTIKA FORUM ima zabava do bez svest a ne kao ovde
Кон врв
Garfield Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 381
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Garfield Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2006 во 19:22
Држ ми го, трчам, мислам, местото.
The cat...always lands on her feet, regardless!!

Кон врв
evina Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2006 во 15:37
Originally posted by Garfield Garfield напиша:

Има еден, само з а одбрани личности, отворен за сите, ама неможе секој да се снајде, не е доволно неарен у глата.
 
на овој форум за  неарни мислиш?
 
 
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2006 во 11:31
Tuckermax.messageboard
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2006 во 22:48
Во овој момент освен идивиди друг форум ни нема
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 00:12
znaci ednoglasno sega moze da se kaze deka idi vidi e najdobar forum 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
кајгана Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај кајгана Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 19:35
Originally posted by kafka kafka напиша:

Во овој момент освен идивиди друг форум ни нема
според тебе вечер треба да се пушти мотика иначе логирај се на таратур супер форумче
мотика закон
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.