IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > ИДИВИДИ > Забелешки и коментари за ИДИВИДИ > Форум информатор
  Активни теми Активни теми RSS - Образложување за избришани и сокриени мислења
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Образложување за избришани и сокриени мислења

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака Обратен редослед
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Образложување за избришани и сокриени мислења
    Испратена: 10.Декември.2015 во 13:47
Во темата 
Кога сте патувале последен пат и каде? сокриено мислењето на gattuzo8.

Идивиди има тарифник за рекламирање, кој е заинтересиран нека каже, ќе оставам e-mail.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2015 во 21:20
темата Помош при интервју за работа е скриена, по барање на членот што ја отвори...
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2015 во 15:16
Повторно јас!
Во Политика во темата Што прави опозицијата се сокриени мислења на АСВ и novace.
Повторно ќе замолам да се дискутира за конкретните теми, а не за членовите.
Дури и во завиена форма, не сме ние глупави..
Во спротивно ќе морам да искористам некој од не толку популарните методи за казување..
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2015 во 15:59
Во темата Кој е Груевски повторно сокрив неколку мислења.
Ако не коментирате за Груевски, воопшто не се мачете да коментирате, затоа што ќе ги сокријам.
И деновиве, како за после летен одмор, ќе направам една чистка низ политика, ако ви фалат мислења  а биле офтопик, јас сум крива.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2015 во 16:32
Во подфорум Политика сокриени од мене и Месинџер мислења на темата Кој е Груевски.
Дел од нив се наоѓаа на погрешно место во погрешно време.


Чудата што треба да се случуваат во Македонија, сигурно не ги предвидел Ниче.
Создавателот на универзумот, зло, љубов, не знам што..
Секој што сака да го види видеото а не е поврзано со работата на Груевски, нека го побара на интернет. 
Во клипот исто така се говори за хомосексуалци, алкохоличари, наркомани и сл и притоа истите се навредени, наречени како талог на општеството кое го носи злото..
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2015 во 07:45
Преместено мислење на лаки, сокриени мислења на Поларната мечка и којсумјас, во пдф политика.
Личните "проблеми" се расчистуваат по порака или евентуално лично.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2015 во 16:16
Во подфорумот патувања, сокриени се три мислења од членот Јузер во темите:

Идивиди има ценовник за рекламирање и за истиот можете да се обратите на e-mail:  marketing@idividi.com.mk
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2014 во 22:00
Sokrieno mislenje na svetosparki vo temata Shto pravi ovaa vlada. Vozdrzete se od megjusebni navredi i etiketiranja. Ova e sloboden forum, bez partiska pozadina, shto znachi deka nitu edna politichka partija nema privilegii tuka, nitu pak nivnite chlenovi.
Site sme ednakvi, site sme isti, site sme lugje. Bidete dostoinstveni i ve molam da go zadrzime nivoto na diskusija.

Odnapred blagodaram na razbiranjeto.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2014 во 16:08
бришев во макробиотика...што дупли постови,што офтопици,што навреди,клевети,рчки ем закачки... жутите картони ги позајмив за светсково,а нешто морав да направам,ептен сте ми забегале таму...


НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2014 во 09:23
Во темата Проблеми и прашања сокриени неколку постови.

Темата нека биде за тоа што е наменета ве молам.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2014 во 00:29
Во подфорум Политика сокриено мислењето на Горазд во темата ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ во МК - генерална дискусија, поради непочитување на предизборниот молк.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2014 во 22:54
Теми во Разно со по еден-два поста и постари од две години, избришани!
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6756
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2013 во 22:04
Од Биба, Анастеа и да бе се сокриени мислења во Исхрана. 
Ќе зачистам после уште малку и во политика и во исхрана, да си кажам однапред за отпосле да не заборавам.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2012 во 01:36
Ја викнав оваа да исчисти 

Ако нешто не ви штима значи сокриени ви се коментарите од асистенткава моја по моја иницијатива. Некои се префрлени во други теми, а некои сокриени.


I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,111 секунди.