IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Што ни се случува
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ни се случува

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2010 во 19:06
ај после ќе ви објаснувам...
ако сакаш нешто да го видиш и ако доволно се убедиш дека постои ќе го видиш... верувај... ми успеало повеќе пати.... ама стрес е големголема%20насмевка
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2010 во 13:35
Originally posted by s_girl s_girl напиша:

јас ко мала бев болна и мајками ме разбуди да се напијам апче.после од ко го испиф скрос се рассониф и неможев да заспијам, се вртев се превртував и едно време кај пердето покрај пенџерињата видоф некоја сенка на девојче-косата му беше фатена во репчиња и се движеше ко робот..му викав на бабами и сестрами ги тресеф скрос ама не се разбудуваја...така бавно одеше ова фигурава и во еден момент исчезна и баш тогаш бабами се разбуди.. ко и кажаф не ми веруваше, мислеше дека сонував..после 4 години бев излезена пред гаража го чекав таткоми да ја извај колата,требаше да одиме на гости кај едни роднини..така си стоев и едно време иста таква сенка на девојче се појави на едно осветлено место покрај гаражите и ми мавташе со раката... прво помислив дека е сестрами дека се зафркава ама видов дека нема никој...


Мони, да не ти дала мајка ти погршно апче!?плазење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
s_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2010 во 18:14
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:


Originally posted by s_girl s_girl напиша:

јас ко мала бев болна и мајками ме разбуди да се напијам апче.после од ко го испиф скрос се рассониф и неможев да заспијам, се вртев се превртував и едно време кај пердето покрај пенџерињата видоф некоја сенка на девојче-косата му беше фатена во репчиња и се движеше ко робот..му викав на бабами и сестрами ги тресеф скрос ама не се разбудуваја...така бавно одеше ова фигурава и во еден момент исчезна и баш тогаш бабами се разбуди.. ко и кажаф не ми веруваше, мислеше дека сонував..после 4 години бев излезена пред гаража го чекав таткоми да ја извај колата,требаше да одиме на гости кај едни роднини..така си стоев и едно време иста таква сенка на девојче се појави на едно осветлено место покрај гаражите и ми мавташе со раката... прво помислив дека е сестрами дека се зафркава ама видов дека нема никој...
Мони, да не ти дала мајка ти погршно апче!?плазење

lol i don't think so..па и да ми дала неможи толку брзо да делува... аууфф се ежам уште,страв ми е навечер да се пулам накај завесите
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2010 во 12:32
..nikako da go smirat duhot na Sv.Jovan.planini ke pomesti....sto tolku zgresija lugeto..?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2010 во 09:17
Koj znae sto apce mu dale na devojcevo голема%20насмевка
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
Vercingetorix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 421
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vercingetorix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 18:12
И дале некоја екстаза по грешка(се зезам )
"И сам Исус Христос ако слезит од небоно не можит да го уверит Македонеца оти тој е Блгарин иљи Србин" - Темко Попов
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 19:07
По колку време делува едно апче?
Ај да речеме дека е парацетамол..
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 19:10
Originally posted by tiggy_sparrow tiggy_sparrow напиша:

По колку време делува едно апче?
Ај да речеме дека е парацетамол..
 
 
Се зависи од конкретниот човек.Зависи колку јаде човекот,зависи колку пие,зависи дали е крупен или слаб..............Нема конкретен одговор на твоето прашање Тиги среќа
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 19:18
Е добро де...
Згрешка.голема%20насмевка

Битно Симона вика дека веднаш штом го испила апчето, и се појавила таа ствар.намигнување
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 17:03
Значи темава е: Што ни се случува.
Ај не идете офтопик жити се.среќаголема%20насмевка
Мислам кој кажува...плазење

___________________________

Он топик, ја не веруем во такви работи.
Ама многу гледање филмови свашта прави.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 18:34
Ni se sluchuva onoa shto atraktirame.... onoa shto ni se vrti vo umot... onoa na shto posvetuvame vnimanie...
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 19:21
Една вечер си седам дома, си пушам џоинт и по некое време си легнав. Сонував сон дека има дух во мојата соба, кој тивко се приближува до масата и зема да витка џоинт од мојта роба! Па се нервирам јас, се превртувам, притисокот ми се крева, пцујам и викам во сонот, а овај трга ли трга, џанак прва класа. Утрото кога се разбудив, прво што помислив беше дека нема шанси да е вистина и со трчање одам до масата, кога гледам цела трева испушена.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 19:54
Затоа...
Сеното под перница ќе си го чуваш.
Па да види он дали ќе ти го пуши твоето најмило.смеење
Еееј, ама е двосмислено ова.голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 19:59
Ама...в кревет мојт многу работи да се десат.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.