IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > ИДИВИДИ > Забелешки и коментари за ИДИВИДИ > Форум информатор
  Активни теми Активни теми RSS - Информации за затворени, споени, преместени теми
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Информации за затворени, споени, преместени теми

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 49>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 21:47
Temata Peticija za Tose e zatvorena. Odamna zavrsija site peticii za nego.
Temata Snimkata od Tose koga bil vo Bugarija e zatvorena. Celta poradi koja MOna Liza ja otvori taa tema e ispolneta.
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2007 во 13:12
преместени постови во ЖАЛБИ,ПОФАЛБИ И ПЛАЧКИ ЗА ФОРУМОТ од темата РАЗНИ ЗАБЕЛЕШКИ И КОМЕНТАРИ

Изменето од connected - 28.Декември.2007 во 15:19
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 13:40
ТАЈНА ВРСКА-заклучена. Да ги префрлам во постарата иста тема и ке ја избришам.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 13:49
Откако ги разгледав темите добро, увидов дека сепак Тајна врска си има свој сопствен контекст. Ке ја почекам Калина за да видам што таа ке рече дали да ја отвориме повторно.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2008 во 15:33
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Откако ги разгледав темите добро, увидов дека сепак Тајна врска си има свој сопствен контекст. Ке ја почекам Калина за да видам што таа ке рече дали да ја отвориме повторно.
 
otvorena e temata povtorno среќа
kuliraj
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 17:48
KARTEL STINKS-ИЗБРИШАНА

COCA COLA SOUND WAVE -ЗАКЛУЧЕНА ДО НАРЕДНОТО ЛЕТОголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 19:52
Дали се осеќа она вистинското во веза? во ЉУБОВ избришана. последниот пост и беше во мај 2006.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 00:56
Dali postojat Duhovi? e prefrlena vo Misterija i Astrologija
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2008 во 18:37
kuliraj
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2008 во 12:37
Ќе ги замолам членовите кои пишуваат разни песни од пејачи во темата НАПИШИ ТЕКСТ ОТКИНАТ ОД ДУША да се префрлат во темата ЛИРИКС во МУЗИКА. зашто едно не се напишани од нив друго не им се откинати од душа чим друг го напишал. СИТЕ ТАКВИ СЛУЧАИ КЕ СЕ СКРИЕНИ.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2008 во 12:39
temata Erostksa Poezija na site jazici e prefrlena vo sex, so rethodna konsultacija so Eleni. Tamu i e poveke mestoto среќа
kuliraj
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 17:34
Mak Con I - 29.09.2007 - (САБОТА) од НОЌЕН ЖИВОТ затворена..Причина-помина настанот (или што и да беше) и немаше ниеден пост околу тоа.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2008 во 16:15
temata Kobudero-crna magija e prefrlena vo misterii i astrologija

Изменето од la fille - 25.Март.2008 во 16:16
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2008 во 17:12
ТЕЛО ЗА ПАРИ од подфорум ЉУБОВ преместена во СЕКС
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 49>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.