IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Сон
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сон

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 55>
Автор
Порака
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 08:50
Black devil a sto se slucuvase so zabite vo tvojot son? Samo toa sonuvase ili ime i nesto drugo plus?
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 13:06

Fala, na razbiranjeto Astra !

Ke ti gi pustam materijalite najskoro sto mozam!!!


I ne e deka i jas nema da dadam svoj prilog vo toa, ne se sekiraj... ne sum jas tolku los!!!
Изменето од moira - 22.Мај.2008 во 03:01
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 15:29
Originally posted by Astra Astra напиша:

Black devil a sto se slucuvase so zabite vo tvojot son? Samo toa sonuvase ili ime i nesto drugo plus?

па да само тоа..........поточно моите заби......а на другото не се сеќавам.....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 21:34
Па тоа ќе биде штета за светот, не за нас.Ако неуспемее сега, ќе успееме во следната инкарнација итн...во стилот, таман кога ќе стане жешко и интересно иде онаа фамозна порака:ПРОДОЛЖУВА

Б.Девил фала на информацијата.
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 00:28
Originally posted by Astra Astra напиша:

Па тоа ќе биде штета за светот, не за нас.Ако неуспемее сега, ќе успееме во следната инкарнација итн...во стилот, таман кога ќе стане жешко и интересно иде онаа фамозна порака:ПРОДОЛЖУВА

Б.Девил фала на информацијата.Веруваш у реинкарнација ????

Имам и за тоа нешто !    

Се, само соновиве ги заборавивме бе еј !!!!


Кон врв
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 08:41
Џејмс ова беше шега-си направив филм.
Но одговорот на твоето прашање е сепак потврден. Да верувам во реинкарнација или во паралелно постоење во разни димензии и времиња и си имам свои причини за тоа-но од научен аспект ова не би можела да го докажам. Сори.
Околу материјаливе за читање, како сме почнале ќе испадне дека ќе се затворимео библиотека и ќе се отепаме од читање ...хахах
А соновите, па сонував дека ми потонал брод
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 10:31
Go sonuvav ona sto mi nedostiga denovive vo javeto... тагаљубов
Кон врв
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 20:45
Blaze si ti.
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 21:49
Originally posted by Astra Astra напиша:

Џејмс ова беше шега-си направив филм.
Но одговорот на твоето прашање е сепак потврден. Да верувам во реинкарнација или во паралелно постоење во разни димензии и времиња и си имам свои причини за тоа-но од научен аспект ова не би можела да го докажам. Сори.
Околу материјаливе за читање, како сме почнале ќе испадне дека ќе се затворимео библиотека и ќе се отепаме од читање ...хахах
А соновите, па сонував дека ми потонал бродА бе Астра ... да не се исплаши пак да не ти тутнам нешто за читање

Колку сум брз со испораката, ќе ги добиеш материјалите идната година (се надевам)

Еве една колешка ме чека една недела да и пуштам mail со некои материјали !!!

Чекај ..... ... не ми текнува што сонував деновиве !!!!
Изменето од james dean - 22.Мај.2008 во 21:50
Кон врв
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 23:17
Па Џејмс како почнавме, нормално да се исплашам. Незнам,првата испорака на материјал беше со брзина на светлост, па си помислив и следново да не биде такво.
Сакаш јас да те потсетам што сонуваше ноќеска? Нели сонуваше мечки како летаат и паѓаат на земјата?
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2008 во 23:21
Originally posted by Astra Astra напиша:

Па Џејмс како почнавме, нормално да се исплашам. Незнам,првата испорака на материјал беше со брзина на светлост, па си помислив и следново да не биде такво.
Сакаш јас да те потсетам што сонуваше ноќеска? Нели сонуваше мечки како летаат и паѓаат на земјата?


Немогуче... нешто или не те разбирам или си нешто јанлаш !!! Ај преиспитај се, па кажи ми што сум сонувал !!!

Па ти рече дека само знаеш да толкуваш сонови, а не и да читаш туѓи !!! А бе чекај.... ти да не си вклучена у оној проектот... како се викаше.... ааа да - Montauk Project ???? ... па да ни ги контролираш соновите ???
Леле, резил !!! ....... не%20кажувај%20никому ... Не ги кажувај на никого моите... којзнае што ќе си помислат луѓево !!!     

А за материјалите... чекај малце ... ме мрзи да отварам тоа e-mail-от !!! Кој ќе пишува password!


Изменето од james dean - 22.Мај.2008 во 23:38
Кон врв
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 08:36
Aaaaa...сеа ме откри Џејмс. Да, така е. Бев у проектот ама више остарев па хендлеритеи се откажаа од мене, али ми останаа способностите
Ок еве нема да им ги кажувам на другите твоите соништа.

Е сеа те мрзело да пишуваш пасворд, како не...ама ајд ќе те чекам. Само глеј да не оседам чекајќи....т.е. да не снема фарби за коса дотогаш.
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2008 во 15:57
...sonuvav za vrvovi na dve planini, na vrvot imashe sneg, mir i tishina, zvuk na veter i beskraen pogled, na horizontot eden kondor, so rash*teni krilja kako tochka na neboto, sam i sloboden vo grandiozen let...збунетост
Кон врв
Astra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 297
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Astra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2008 во 16:52
Sloboda ili potreba za osvojuvanje novi prostori soznanija ili napreduvanje povisoko.
What you see,hear and feel is not always true.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.