IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - БОГ и односот кон животните
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БОГ и односот кон животните

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
spiros Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Локација: На пат
Статус: Офлајн
Поени: 4490
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spiros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2009 во 09:55
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Ајдеее ептен измешавте сега баби и жаби. Мајкл мораш да не разбереш (а и ние тебе) дека ние не веруваме ...


Љубовта сё верува (а посебно тоа) што е ЛОГОСАНАЛОГОС и знае дека тоа што нее ЛОГОСАНАЛОГОС а е обожавано како да е вистинско откровение, исто така мора да се случи за да се потврди сё за што пророкуваат Христовите очевидци!

О како е чудесна Мудроста БОЖЈА!

Through the Blood of His Grace,
we are Forgiven and Free,
in Time & Eternity!

БОГ да го благослови Авраам, Исаaк, Израил ...!Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.